Marie a Miriam

Anonymní
31.10.19 23:24

Marie a Miriam

Přijde vám to jako divná kombinace jmen pro 2 sestry, nebo je to podle vás OK? Nemůžu se zbavit dojmu, že je to jako pojmenovat své dcery Karla a Karolína nebo Pavla a Pavlína…O co jde… Mame už doma Marušku (Marii) a strašně se mi líbí i jméno Miriam. Ale fakt nevím, jestli ta kombinace už není moc velký úlet. Jak to na vás působí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.10.19 23:36

Jo, podobny pocit. Ac to ma v kalendari svuj svatek, tak se mi Miriam zda jako chic zahranicni obdoba Marie. Jinak obe jmena se mi strasne líbí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19666
31.10.19 23:41
@Anonymní píše:
Přijde vám to jako divná kombinace jmen pro 2 sestry, nebo je to podle vás OK? Nemůžu se zbavit dojmu, že je to jako pojmenovat své dcery Karla a Karolína nebo Pavla a Pavlína…O co jde… Mame už doma Marušku (Marii) a strašně se mi líbí i jméno Miriam. Ale fakt nevím, jestli ta kombinace už není moc velký úlet. Jak to na vás působí?

Jsou si hodně podobné, asi bych nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 23:54

Zajímavý, ale nedala bych, na Májo (třeba) budou reagovat obě dvě..? Nebo takové to chceš rychle o některé něco říct a bude z toho Maireoam. :nevim: Znám dvojčata Káju a Káju (Karel a Karolína) - psycho :lol: (anonym, to je dost specifické a nemusí mě tu každej poznat :mavam: )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.19 00:10

Ja mam dva kluky Roberta a Robina a divne mi to neprijde. Miriam a Marie jsou naprosto jina jmena. Miriam muzete rikat Miri a Marii Mari… Co je na tom divneho? Prosim anonym nebo smazat info o jmenech deti, dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
6582
1.11.19 01:40

A mně se to moc líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 01:46

Je to stejné jméno, akorát jedno hebrejsky a druhé řecky. Ale zní to hezky společně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26921
1.11.19 01:47

Tak Robert a Robin je pro sourozence silena kombinace, to at se nikdo nezlobí, Marie a Miriam jsou takto v základu o dost odlisnejsi, To by ještě šlo, ale nedala bych to, z Miri a Mari by mne slehlo, je to moc podobne, strašně by se mi to pletlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
1.11.19 03:45

@veria Robert a Robin je teda hodně dost podobné, když zavolá Robíku! tak přijdou oba. To se u Miriam a Marie nestane a přijde mi to naprosto OK a obě jsou to moc krásná jména! Mám sestru Marii a kdybych ji neměla, dala bych dceři jméno Marie. :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
1.11.19 03:52

Obe jmena jsou pěkná, ale zvlášť, spolu je to nesikovna kombinace. pokud se to nebude plést vam, tak okoli urcite :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
1.11.19 06:45

Znam dvojcata Verunku a Vendulku. Plete se nam, ktera je ktera… Proto bych takto 2 podobna jmena nedavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
1.11.19 07:02

Já bych dala, krásná kombinace :srdce: Nemyslím, že by se to někomu pletlo. Stejně na Marii voláte Maruško a na Miriam budete volat asi Miri (?) A stejně si myslím, že lidi, kterým se pletou jména, jsou jen málo soustředění a pletla by se jim i úplně odlišná jména. Je to jen jejich problém a ohledy bych na ně nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14421
1.11.19 07:04

Dala bych úplně klidně, jsou to dvě rozdílná jména, dokonce znám dvě sestry v důchodovém věku, které se tak jmenují, nikomu se to neplete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27068
1.11.19 07:05

Zalezi, jak na ne budete volat. Jestli Mari a Miri, tak to je dost podobny. Jestli treba Majo a Miri atd., uz je to dost jiny. Znami maji Evu a Ivu. Coz je hodne blizko.

Jak volate na Roberta a Robina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11305
1.11.19 09:33

Ja bych klidne dala tuhle kombinaci, nezni mi vubec stejne/podobne.
A Marie je vubec moc hezke jmeno :mrgreen: (taky mame Marusku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama