Masturbace v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nmdl
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 11.02.19 18:38
Masturbace v práci

Zdravím, předpokládám, že po tomto dotazu budu hned za naprosté úchyla/netového honiče. :D
Každopádně otázka zní, připadá Vám normální masturbovat v práci na toaletách, nebo to běžně praktikujete?

Přiznám se, že k dotazu mě vedla jedna debata s kolegy, kteří tvrdí, že skoro každý chlap někdy na záchodech vypustí párů a vyhoní si, jedno jestli manažer, nebo dělník. Ale že je to naprostá normálka a děje se to běžně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KalamityJohn
Kelišová 6776 příspěvků 11.02.19 18:41

Kolegové mají pravdu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 18:42

Nainstaluj tam skrytou kameru a uvidíš. Jinak osobně si myslím, že mnohem častější je, že lidi na záchodě v práci hrají hry a píšou si na mobilu, než že si tam honí.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8498 příspěvků 11.02.19 18:45

@Nmdl

No já ti tedy nevím :think: chlap možná - ale že by se tam ženská vygebila a … :lol: no nevím. Jinak já dělala na dost frekventovaných místech + místech, kde hned každý věděl, že když nejsem kde mám být, jsem na Wecku a fakt bych to neriskla :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:47

Manzel bezne, a i me se to obcas povedlo, ale to jsem byla ve vlastni kancelari a i ve firme zrovna sama :lol:

ontar
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 11.02.19 18:50

Já pamatuju kdysi dávno jednu úču na ZDŠ asi v 7. třídě…ta se ani neobtěžovala na WC a mastila si jí o roh lavice při výkladu a myslela si, že se to nepozná…věděla to celá třída…

Nmdl
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 11.02.19 18:53
@Tiger-lily píše:
Nainstaluj tam skrytou kameru a uvidíš. Jinak osobně si myslím, že mnohem častější je, že lidi na záchodě v práci hrají hry a píšou si na mobilu, než že si tam honí.

Zas tak důkladný průzkum opravdu nepotřebuji. ;) :D

Uživatel je onlineGaforia
Kecalka 395 příspěvků 11.02.19 18:59
@ontar píše:
Já pamatuju kdysi dávno jednu úču na ZDŠ asi v 7. třídě…ta se ani neobtěžovala na WC a mastila si jí o roh lavice při výkladu a myslela si, že se to nepozná…věděla to celá třída…

No, jasnyyyy :palec: :lol: :lol: :lol: :lol: dobra blbost..

Zkai
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 41 inzerátů 11.02.19 19:02

Uklízím, vč mytí toalet, ve firmě. A nepochybuji o tom…

Lalelale
Závislačka 3457 příspěvků 11.02.19 19:03

@Nmdl ne, upřímně si neumím představit víc asexuální místo, než pracoviště. Pokud to někdo opravdu dělá, tak si o tom myslím svoje :) takové kolegy bych opravdu nechtěla

KalamityJohn
Kelišová 6776 příspěvků 11.02.19 19:05
@Lalelale píše:
@Nmdl ne, upřímně si neumím představit víc asexuální místo, než pracoviště. Pokud to někdo opravdu dělá, tak si o tom myslím svoje :) takové kolegy bych opravdu nechtěla

Zeptej se svýho chlapa. Většina mužskejch to fakt dělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 19:05

Já několikrát ano…přes mobil jsem si psala s někým o sexu tak barvitě, že jsem fakt musela :oops: :lol: a nebo po menzes, to jsem nadr.baná sama od sebe :pankac:

KalamityJohn
Kelišová 6776 příspěvků 11.02.19 19:06

Je to víceméně mechanická záležitost, prostě si vysmrká lachtana a hotovo.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 11.02.19 19:08
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 19:10

Jak já, tak manžel…posíláme si z toho občas fotky, videa…:stuck_ou­t_tongue_winkin­g_eye:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >