Máte ještě někdo účet u ČSOB? Mám dotaz

234
17.5.18 12:34

Mate jeste nekdo ucet u ČSOB? Mam dotaz.

Ahojky. Mam ucet u ČSOB a rada bych se zeptala jestli prijate platby započítávají jen rano neno i behem dne? Nikde jsem to nenasla. Ma mi prijit vyplata. Tak jestli jeste dnes muze dorazit? Jsem u CSOB pouze druhy mesic. Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
17.5.18 12:39

Ještě někdo, jako proč? Mám tam dva účty a oba zcela zdarma, bankomat i pobočka na každém rohu :mrgreen:
Myslím, že i během dne.

Příspěvek upraven 17.05.18 v 12:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
17.5.18 12:39

Já mám účet u ČSOB a mám teda pocit, že se to připočítává jen jednou denně (ale ruku do ohně bych za to nedala)… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
17.5.18 12:40
@radkka píše:
Ještě někdo, jako proč? Mám tam dva účty a oba zcela zdarma, bankomat i pobočka na každém rohu :mrgreen:
Myslím, že i během dne.

Taky jsem se zamyslela, proč to tak píše, ale myslím, že to myslí jako „ještě někdo další kromě mě“. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
17.5.18 12:43
@klamonožka píše:
Taky jsem se zamyslela, proč to tak píše, ale myslím, že to myslí jako „ještě někdo další kromě mě“. :D

No, mě to překvapilo, protože s nimi nemám žádný problém, účet tam mám od osmnácti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
17.5.18 12:47

@Pookie ja myslím, že pouze ráno. Mám tam účet 12let a platba se mi odpoledne nikdy nepřipsala. Ale jednou denne to určitě není. Výplata mi chodí po 5.rano a rodičák po 8.rano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19836
17.5.18 12:51

Mám pocit že jen v pracovních hodinách myslím že tak do dvanácti do jedné později určite ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
17.5.18 13:01

@radkka ja mam prave ucet zdarma jelikoz mi tam chodi vyplata takze me taky vyhovuje. I jejich pristup Jen mi prijde ze vetsina lidi mizi k airbank a podobnym novym bankam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
17.5.18 13:08

Máme u ČSOB už dlouhé roky a vždy se připočetla jen ráno, během dne nikdy…jak manželova výplata tak moje rodičovská, vždy jen ráno…dnes už bych nedoufala, spíše zítra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 13:10

@Pookie ahoj, platba muze prijit kdykoliv behem dne… Zalezi zda platba jde z jine banky a kdy je splastnost. POkud je to z ČSOB do ČSOB je provedeni do cca par minut během dne do 19h. pokud z jine banky, tak zpravidla penize prijdou druhy den rano - pokud nevyuzili nejakou prioritni platbu a pod-ale to nemyslim, pac to je docela zpoplatněné :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
24
17.5.18 13:15

Taky mam CSOB a rodicak mam hned rano v 9 a vyplatu mam kolem poledniho 11-12 hodina..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
17.5.18 13:15

Zrovna vcera jedna prijata platba hned po ranu a druha prisla po obede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
17.5.18 14:17

Holky vsem moc dekuji. :) Ja vas nemit. :-) pockam do zitra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
18.5.18 02:02

Mam taky a nekdy mi prijde vyplata po osme rano, nekdy po treti odpoledne, takze asi muze prijit kdykoliv behem dne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama