Reklama

Nezaplacené dluhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:22
Nezaplacené dluhy

Pokud někdo má dluhy (nejspíš něco mezi 200-300 tisíci), nějaké dluhy jsou půjčka, nějaké zdravotní pojištění, něco dluh z MHD. Dluhy dál narůstají na úrocích - mohou za to dlužníka zavřít? Je vystaveno několik exekucí, samozřejmě nesplácených. Nebo je to ve stylu - když nic nemá, asi není co zabavit (bydlení v podnájmu, na který přispívá úřad), vlastní příjem jen rodičovský příspěvek, malé dítě v domácnosti, tak se v podstatě nic neděje?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 08.05.18 20:23

Nezavřou, ale je to život dost na h…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:26

To je hnus, jak někdo může takhle žít a mít v tom dítě :cert: takoví lidi by ani neměli vychovávat dalšího člověka
zavřít nezavřou, co s ním taky v base akorát živit

Uživatel je onlineLerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.05.18 20:28

Nezavřou, ani za úmyslný podvod za 3/4 milionu ne. To leda tak podmínku.

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 08.05.18 21:47
@Anonymní píše:
Pokud někdo má dluhy (nejspíš něco mezi 200-300 tisíci), nějaké dluhy jsou půjčka, nějaké zdravotní pojištění, něco dluh z MHD. Dluhy dál narůstají na úrocích - mohou za to dlužníka zavřít? Je vystaveno několik exekucí, samozřejmě nesplácených. Nebo je to ve stylu - když nic nemá, asi není co zabavit (bydlení v podnájmu, na který přispívá úřad), vlastní příjem jen rodičovský příspěvek, malé dítě v domácnosti, tak se v podstatě nic neděje?

Ted si na tobě nikdo nic nevezme, ale budou čekat. A přijde to, až to budeš co nejmíň čekat. Budoucnost na houby… a chlap taky zdrhne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 21:50

Není to naštěstí můj případ, proto píšu anonymně. Bohužel chlap je na tom naprosto stejně. Ale bavila jsem se o tom s jednou známou, která podstoupila insolvenci a teď toho lituje, že by do toho znovu nešla. A její sestra je teď v této situaci, já si právě myslela, že i za dluhy může být zavřená, docela mě překvapilo že ne.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 09.05.18 07:45
@Anonymní píše:
Není to naštěstí můj případ, proto píšu anonymně. Bohužel chlap je na tom naprosto stejně. Ale bavila jsem se o tom s jednou známou, která podstoupila insolvenci a teď toho lituje, že by do toho znovu nešla. A její sestra je teď v této situaci, já si právě myslela, že i za dluhy může být zavřená, docela mě překvapilo že ne.

a proč lituje, že šla do insolvence? Může být ráda, že ji to dovolili. Jediná cesta aby dluhy dále nerostly..Tak za blbost se platí, že?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama