Nezaplacené dluhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 20:22
Nezaplacené dluhy

Pokud někdo má dluhy (nejspíš něco mezi 200-300 tisíci), nějaké dluhy jsou půjčka, nějaké zdravotní pojištění, něco dluh z MHD. Dluhy dál narůstají na úrocích - mohou za to dlužníka zavřít? Je vystaveno několik exekucí, samozřejmě nesplácených. Nebo je to ve stylu - když nic nemá, asi není co zabavit (bydlení v podnájmu, na který přispívá úřad), vlastní příjem jen rodičovský příspěvek, malé dítě v domácnosti, tak se v podstatě nic neděje?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18566 příspěvků 08.05.18 20:23

Nezavřou, ale je to život dost na h…

Doe_Jane  08.05.18 20:26

To je hnus, jak někdo může takhle žít a mít v tom dítě :cert: takoví lidi by ani neměli vychovávat dalšího člověka
zavřít nezavřou, co s ním taky v base akorát živit

Lerista
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 20:28

Nezavřou, ani za úmyslný podvod za 3/4 milionu ne. To leda tak podmínku.

Procházející
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 08.05.18 21:47
@Anonymní píše:
Pokud někdo má dluhy (nejspíš něco mezi 200-300 tisíci), nějaké dluhy jsou půjčka, nějaké zdravotní pojištění, něco dluh z MHD. Dluhy dál narůstají na úrocích - mohou za to dlužníka zavřít? Je vystaveno několik exekucí, samozřejmě nesplácených. Nebo je to ve stylu - když nic nemá, asi není co zabavit (bydlení v podnájmu, na který přispívá úřad), vlastní příjem jen rodičovský příspěvek, malé dítě v domácnosti, tak se v podstatě nic neděje?

Ted si na tobě nikdo nic nevezme, ale budou čekat. A přijde to, až to budeš co nejmíň čekat. Budoucnost na houby… a chlap taky zdrhne.

Anonymní  08.05.18 21:50

Není to naštěstí můj případ, proto píšu anonymně. Bohužel chlap je na tom naprosto stejně. Ale bavila jsem se o tom s jednou známou, která podstoupila insolvenci a teď toho lituje, že by do toho znovu nešla. A její sestra je teď v této situaci, já si právě myslela, že i za dluhy může být zavřená, docela mě překvapilo že ne.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 09.05.18 07:45
@Anonymní píše:
Není to naštěstí můj případ, proto píšu anonymně. Bohužel chlap je na tom naprosto stejně. Ale bavila jsem se o tom s jednou známou, která podstoupila insolvenci a teď toho lituje, že by do toho znovu nešla. A její sestra je teď v této situaci, já si právě myslela, že i za dluhy může být zavřená, docela mě překvapilo že ne.

a proč lituje, že šla do insolvence? Může být ráda, že ji to dovolili. Jediná cesta aby dluhy dále nerostly..Tak za blbost se platí, že?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Nové zprávy z nemocnice: Menzel se už domů nevrátí!

Již od listopadu je Jiří Menzel (80) v péči lékařů. Po prodělaném meningokoku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama