Exekuce na účtu, co teď s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 10.05.18 10:09
Exekuce na účtu, co teď s tím?

Dobrý den všem, píšu zde z profilu kamarádky, protože vlastní nemám, ale potřebovala bych radu.
Mám na účtu exekuci ve výši cca 14000 Kč. Dnes mi na účet přišly peníze - 12000 Kč. Mám účet u Fio banky, takže v tuhle chvíli to tam mám uvedeno takto:

Disponibilní zůstatek: 0,00 CZK
Běžný zůstatek: 12 272,40 CZK
Blokovaná částka: 14 349,00 CZK

Jak mám teď postupovat dál? Samozřejmě ještě budu muset doplatit ty cca 2 tisíce, ale jak mám udělat, aby si banka/exekutor/ne­vím kdo? vzal těch 12 tisíc, aby to bylo zaplacené?
Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 10.05.18 10:14

@lenkasklenka No jestli máš na účet exekuci tak už si exe tu částku asi vzal ne?

Šarlota4
Echt Kelišová 9520 příspěvků 10.05.18 10:14

Zavolej exekutorovi a domluv se s nim. Jestli je mas poslat k nemu na ucet nebo jen vlozit na ten svuj.

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 10.05.18 10:16

@Šarlota4 Ty peníze má už na účtu blokovaný :think: až tam přijdou další peníze tak se z toho asi strhne zbytek.

GirlsNick
Kecalka 227 příspěvků 10.05.18 10:17

Pokud máš na účtě exekuci, tak to znamená, že Ti to ztrhe už z tvého účtu, proto tam máš i tu blokovanou částku ;)
Zní to logicky - Exekuce na účtě..

Šarlota4
Echt Kelišová 9520 příspěvků 10.05.18 10:20
@arinecka píše:
@Šarlota4 Ty peníze má už na účtu blokovaný :think: až tam přijdou další peníze tak se z toho asi strhne zbytek.

No prave asi. Logicky je to jasne, ale hovorem bych aspon projevila ucast.

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 10.05.18 10:21

@GirlsNick No jasně, ale ve chvíli, kdy mi účet zablokovali jsem tam měla nějakých 80 Kč. Teď přibylo cca 12000, takže dluh je dejme tomu 2000. Moje otázka zní, jestli když pošlu na účet ještě třeba 3000, jestli se mi účet odblokuje, protože tím vlastně bude uhrazen celý dluh…

overlord
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 10:23

Dodej zbytek na účet a dojdi do banky aby to exekutorovi převedli ihned, vyhneš se navýšení úroků, státní instituce totiž dopředu zablokují i předpokládané penále na cca 3 měsíce a takhle to vyřešíš hned a „levněji“

overlord
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 10:23
@lenkasklenka píše:
@GirlsNick No jasně, ale ve chvíli, kdy mi účet zablokovali jsem tam měla nějakých 80 Kč. Teď přibylo cca 12000, takže dluh je dejme tomu 2000. Moje otázka zní, jestli když pošlu na účet ještě třeba 3000, jestli se mi účet odblokuje, protože tím vlastně bude uhrazen celý dluh…

ano, účet se po vyrovnání ihned odblokuje

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 10.05.18 10:25

@overlord Opravdu ihned?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 10.05.18 10:25
@overlord píše:
Dodej zbytek na účet a dojdi do banky aby to exekutorovi převedli ihned, vyhneš se navýšení úroků, státní instituce totiž dopředu zablokují i předpokládané penále na cca 3 měsíce a takhle to vyřešíš hned a „levněji“
:palec:

overlord
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 10:27
@lenkasklenka píše:
@overlord Opravdu ihned?

ano ihned

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 10.05.18 10:32

@overlord Myslela jsem právě, že v té blokované částce aspoň zůstanou jen ty dva tisíce už, ne celých 14 pořád… Proto právě nevím.

GirlsNick
Kecalka 227 příspěvků 10.05.18 10:33

@lenkasklenka Nevím jestli hned, ale každopádně bych informovala exekutora a raději se ještě informovala v bance, zda-li mi účet odblokují.

bertoldina
Kecalka 400 příspěvků 3 inzeráty 10.05.18 10:35

@lenkasklenka Už Ti přišel exekuční příkaz? Nebo jen víš, že je to blokované?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama