Máte milence/milenku?

Anonymní
12.4.17 16:10

Máte milence/milenku?

Téma zakládám anonymně, protože zde uvedu věci ze soukromého života a chodí sem známí a rodina.
Otázka zní jasně, máte milence, muži milenku a jak to zvládáte? Nemáte obavu, že se to „provalí“?
Já milence mám, s přítelem nám to v sexu nefunguje, jsme spolu už dlouho a jsme spolu vlastně jen ze setrvačnosti, vztah nechceme ukončit.
S milencem spolu být nechceme, on sice na mě tlačí, že chce vztah-je sám, ale mě to k němu netáhne, na druhou stranu se obávám, že začne dělat problémy a vše mému příteli řekne.
Kolikrát je to i tady takový flirt a mě to připadá i jako seznamka.
Pište klidně anonymně, vlastně jsem se potřebovala svěřit.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7859
12.4.17 16:22

Milence nemám a ani se v dohledné době nechystám ho mít, není důvod. Jinak a tvém místě bych radši byla sama než ve vztahu ze setrvačnosti, to ti pak utíká život a nic z toho :nevim: K milenci tě to netáhne, on by chtěl ale vztah, no to bych se bála že to fakt řekne, jemu o nic nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 16:26

Mám milence, ale jsem ta druha…

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 16:26

Měla jsem milence, když jsem byla ve vztahu nespokojená, teď mám, už roky spokojený vztah a žádného milence k životu nepotřebuju, ani bych na to neměla energii :lol: Když vzpomenu, občas to bývalo náročné na organizaci, milence jsem měla zadaného, takže utajení bylo v zájmu obou, pak se objevil můj současný a přítel i milenec se najednou stali nezajímavými :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 16:30

Mela jsem milence. No uz je z nej muj pritel. Jo kdyz to chlap umi dobre udelat… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 16:31

Mela jsem. Jsem ve vztahu deset let a pred par lety jsem mela romanek pulrocni s mym byvalym. Oba jsme byli zadani a porad nas to k sobe tahlo. U nej se to bohuzel provalilo a jeho pritelkyne ho kopla do p*dele. A tim se to to utlo protoze i ja se obavala provaleni nevery.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 16:51

Ja nemam milence, ale miluju manzela a momentalne jsem zamilovana do jeho kamarada, ten je nezadany, I on se do me zakoukal, je to vse platonicke mezi nami..placame se v tom oba, manzel netusi :,( :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 17:01

Mám milence, ale jsem svobodná, milenec je zadaný. Je to přesně to, co po rozvodu potřebuju. Prostě jen sex povídání, ale nic od toho nečekám…

• Nahlásit
  • Citovat
1248
12.4.17 17:02

Nemám, neměla bych na něj už energii :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 17:03

*

Příspěvek upraven 12.04.17 v 17:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47518
12.4.17 17:03

Mam, tohle je on, po manzelovi druhy meho srdce sampion ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 17:05
@LadyBrigit píše:
Nemám, neměla bych na něj už energii :)

To si jenom myslis. :mavam:

Ja ho potkala v dobe, kdy jsem mela dve zamestnani, na starost domacnost plus predskolaka.
Pro nezavisleho pozorovatele nebylo kam milence vecpat. Ale kdyz se chce, vsechno jde.

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 17:06

Milence nemám a ani bych nechtěla mít.
Své hovězí léta už mám za sebou a jsem ve vztahu spokojená. Nikdo by mi nestal za to, zničit si tu čistotu mezi námi. Žít dvojí život je vždy jen na půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 17:08

@Kelsey britský modrý… Taky máme doma tohoto fešáka! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5705
12.4.17 17:23
@Kelsey píše:
Mam, tohle je on, po manzelovi druhy meho srdce sampion ;).

Teda, to je kus :palec: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama