Máte někdo Easy Fit V2 od Tots Bots

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanča
Kecalka 249 příspěvků 22.01.11 21:53
máte někdo easy fit V2 od tots bots

Ahojky, nemáte náhodou někdo tyhle plíny. Zajímalo by mě, jak jste spokojené. Já už měla od tots nějaké starší aio a ty mi protékaly, ale tyhle vypadají moc pěkně. Dík předem za reference :-)

Reakce:
Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 22.01.11 22:18

Ahoj , mám dvě - a jsou super , dávám je na delší cesty a nikdy neprotekly . Přestože nemám ráda suché zipy, tak u těhhle mi ani nevadí. I poměrně rychle schnou.

tikule
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 28.01.11 09:36

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat.Jak ty plínky fungujou.Nikde jsem se nedočetla žádných informací.
díky :-D

fanča
Kecalka 249 příspěvků 29.01.11 15:16

Já nevím, jestli ti budou stačit tyto informace, když tak se ptej, já mám plenku osahanou, ale neozkoušenou na dítěti.

http://www.latkovky.cz/…Size-AIO-V2/

tikule
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 29.01.11 19:28

Ahoj,já jsem to právě viděla jen na netu.Jestli jsem to pochopila dobře,tak je to na způsob papírový stím,že tahle se dá normálně vyprat.Jak toje s tím když se miminkám dávají ještě třeba plínky mezi nohy kvůli nožičkám.To dám tuhle a dám nato ještě klasiku látkovku.Nebo jak to je?Asi jsem pitomec.

fanča
Kecalka 249 příspěvků 29.01.11 21:18

Jo tak já nevěděla, že nemáš zkušenosti s látkovejma plínama :-)
Takže je to plenka, která vlastně funguje jako papírovka. Má savý vnitřek + kapsu, kam se dají vecpat ještě nějaké sací plenky, podle toho, jak mimčo moc čůrá, nebo když ji třeba chceš nechat dýl atp. Vrchní vrstva je nepromokavá, takže neprosákne. Dá se normálně vyprat a používat celé plenkové období, protože má patentky pomocí kterých se dá zmenšit. Má dobře řešený střih, že sedí i mimčům s hubenýma nožkama. Schnutí po vypraní je celkem rychlé, protože se dá rozložit vnitřní jazyk.
Co se týká ortopedie, tak to nemám zkušenosti, ale asi bych dala klíďo normální plínu navrch.
Toť asi vše, co vím :lol:

Dzejnyy
Nováček 8 příspěvků 23.03.12 18:18

Měla jsem Tots Bots Tenny fit, což je totéž, ale pro novorozence. Perfektně seděla pro mimčo pod 3 kg, nad 4,3 kg už mi přišla malá (nízký sed). Velká spokojenost, neprotékala, jednoduchá manipulace, pěkný vzhled, savost dobrá, schnula rychle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >