Máte někdo golfky ESPIRO CITY ???

Anonymni
29.1.08 11:33

Máte někdo golfky ESPIRO CITY ???

Ahoj holky,
chci si teď na jaro pořídit golfky a zaujaly mě Espiro City .

Máte je už někdo vyzkoušené? Jestli ano, napište mi jak jste s nimi spokojené.

Popis:
Masívní a široké, ale lehké golfové hole s nánožníkem, pláštěnkou a madlem.
Velká kola o průměru 20 cm, přední otočná s aretací.
Zdvojená nbrzda zadních kol.
jednoduché skládání.
Měkké polstrování s podhlavníčkem (odnímatelný), záda stavitelná do 5ti poloh.
Polstrované a odnímatelné madlo pro dítě.
5 ti bodové pásy.
Rukojeti ergonomické + stavitelné do stran.
Dlouhý stavitelný podnožník.
Koš + pláštnak + nánožník v ceně.
Odnímatelná bouda se zadní částí na zip, okénko, kapsičky + držák nápojů.
rozložený kočárek: šířka 59 x délka 82 x výška 110 cm
složený kočárek: šířka 39 x výška 43 x délka 105 cm
sedátko: šířka 33 x hloubka sedu 22 x výška zádové opěrky 42 cm
hmotnost 8,3 kg
Cena: kolem 3000,– Kč

http://www.kocarky.cz/…-cervena.jpg http://www.kocarky.cz/…va-modra.jpg http://www.kocarky.cz/…oranzova.jpg http://www.kocarky.cz/…eno-seda.jpg /> Mockrát díky
Nepřihlášená Maya :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3657
30.1.08 18:08

Dnes jsem je viděla v krámu. Jsou robusnější. Ale hodně těžké, alespoň mě připadaly. Myslím si , že jsou těžší než udávají.
Víc ti nepomohu, na oko vypadají schopně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
30.1.08 18:11

Ještě ti trochu poradím. Určitě se jdi na ně někam kouknout, ať je vydíš na živo. Už jsem takhle vyřadila dvoje golfky.
Frkneš do nich dítko, projedeš se po prodejně a uvidíš sama.

Stojí to za to :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
31.1.08 08:05

Díky Monano, k nám do obchodu je mají přivézt až na konci února, tak to budu muset do té doby vydržet nebo se zaměřit na něco jiného :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.2.08 10:34

Golfky

Ahoj, já je mám. Zatím jsme je projeli teprve dvakrát, ale jsem docela spokojená. Dle mého muže mají dobrou geometrii a dobře se snimi manipuluje. Dítko v nich má docela dost prostoru. Pro mě mají zatím 3 chyby držáček na nápoje má velký průměr, skládání je trochu složitější než u golfek co jsem měla na první dítě (ty ale byly celkově mnohem jednodiššíi co se týká vybaven, ale snad si zvyknu. A třetí vadou je to , že jsme včera ztartili jedno polstrování z pásů. Ono totiž, když dítě vyndáš, tak sjíždí. Co se týká váhy kočárek jsem nevážila, ale řekla bych žž víc jak 10kg neváží. Určitě Ti taky doporučuju ho vyzkoušet někde v obchodě a pak ho za nejleší cenu objednat na netu. Simča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.2.09 13:04

Ahoj, nevíte někdo, v kterém obchodě v severních čechách nebo v Praze je mají vystavené. Také mě tyto golfky zaujaly, ale raději bych se je vyzkoušela. Zatím mi ale všude odepsali, že je nemají…
díky.

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
11.2.09 17:47

Ahoj, já sice nemám tenhle typ, ale mám Espiro Magic 3 a zatím, půl roku jsem s nima moc spokojená, jak po kvalitativní stránce, tak s manévrovatelností i skládáním. Mají oproti jiným golfáčům tu výhodu, že mezi „kozíma rohama“ mají ještě spojovací tyčku, za kterou se dají ovládat i jednou rukou, když v druhé držím např. straší dceru. Nemají polohování nožiček, ale mají to pod nima kolmo vypolstrované, takže ty nožky opravdu neplandají a nevisí ve vzduchu. Uvádějí váhu 8kg, ale my doma navážili 6,5kg, u mámy 7kg, tak nevím, ale jsou opravdu lehké a do MHD s nima nastoupím sama naprosto v pohodě.

Ty Espiro city se mi taky moc líbily a byl problém je vidět naživo a tak jsem si je prohlídla u jiné paní na hřišti… jsou hezký, ale opravdu na golfáče velký… spíš bych je zařadila mezi sportáky.
Ale to polstrování je u nich bezva, jako sporták bych je brala hned.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
katul
20.3.10 13:02

magic 3

Mám ho taky, letošní kolekci se spojenou rukojetí a jsem z nich zatím nadšená a hlavně je super že jsou tu tyhle diskuze a že radíte jaký golfky jsou opravdu v terénu a díky tomu jsem si vybrala espiro magic 3 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama