Jané Energy - zápory i klady

3657
23.1.08 10:30

Jané ENERGY ...zápory i klady...

Ahoj všichni, prosím vás o postřehy (klady i zápory) golfek Jané Energy . Chtěla bych si je na jaro pořídit.

• Slyšela jsem, že menší maminky mají problémy s ovladatelností golfek. Je to pravda? Měřím 165 cm.
  • A co terének, zkousnou třeba polňačku či lesní cestu.

Děkuji předem všem za postřehy. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Energy?

Přidejte zkušenost s Jané Energy
Napsat příspěvek

Reakce:

92
23.1.08 11:15

Ahoj, já mám 158 cm a probém jsem s výškou (myslím golefek) neměla:-). Do terénu moc nejsou (ještě tak hladší lesní cesta), nemají odpružení a bez aretace po hrbolaté cestě kolečka dost zatáčejí, s aretací je to trochu lepší. Já je měla hlavně kvůli nízké váze do města (bez problému jsem je sama vynesla do schodů i MHD), do terénu jsem používala sporťák. Jinak jsou výborné i pro větší děti na spaní, protože mají docela dlouhou ložnou plochu. Snad jsem ti trochu poradila:-)
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
23.1.08 11:43

A co když máme hrozný chodníky, myslíte že to půjde?
Potřebuju lehké golfky. A žádné jiné jsem zatím neobjevila.
Potřebuju se totiž vejít do 5000,– Kč :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.08 12:02

Ahoj,

ja mam taky Jane Energy a jsem spokojena, mam 160cm a zvladam s nimi i teren (jasne ze s nimi nechodim do nejakeho obr kopce ale prochazka v lese po rovince taky sla), a tak bych se chodniku nebala, jezdim po dlazebnich kostkach (ale takovych tech kocicich hlavach co to vazne skace) a je to v poradku.....

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.1.08 17:31

Ahoj,
v dubnu to bude rok, co jsem naší slečně pořídila JanéEnergy. Měřím 180cm a ovladatelnost ok, takže nevím, jak jsou na tom menší mamky.
Co se týče délky plochy na ležení, je to standard 80cm ( výrobce udává do 3 let, ale náš sporťák s 93 cm na ležení to je jiný kafe…), ale bacha, Energy jsou docela úzký. Jezdila bych s nimi i teď v zimě, ale s fusakem a v bundě tam byla V. hrozně narvaná a nelíbilo se jí to, takže teď jsme zase ve sporťáku. Používáme je ale všude na výlety, nákupy. Terén s námi taky zažily ( rozuměj cestu parkem po rovině a když se objevily kořeny, zkrátka jsem je bafla do ruky a přenesla ), chodníky u nás děs běs a na náměstí kočičí hlavy…prostě v golfkách bude každý dítě vyklepaný, myslím, ale že to není obyč. hrkátko. K Energy jsem si pořídila za 700,– univerzál. nánožník přes www.detskyraj.cz a jsem spokojená. Pláštěnka je super.
Po zkušenostech, které mám, bych do golfek zase šla, ale ne jako do jediného kočárku, brala bych je na lázeňslé výlety a do nákupáků. Prostě pokud bych si mohla dovolit luxus dvou ( více ??? hahaha ) kočárků, tak bych do nich zase šla.
Katka+Verča

• Nahlásit
  • Citovat
215
23.1.08 21:13

Monana…my je měli pujčené na 14 dní na dovču a možu říct, že super…taky nejsem vysoká a ovladatelnost byla v pohodě (i když náš zappik je co do ovladatelnosti lepší- myslím, že sem jane nedokázala vézt jednou rukou - možná de o zvyk…? ), malý se v nich na pláži v pohodě vychrupal a zvládly na jedničku i Knossos…což jsou památky a tam terén rozhodně nebyl ukázkový…složené raz dva, lehounké…kdybych chtěla polohovací golfky, tak si je taky koupím… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama