Zvláštní příznaky nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:41
Máte někdo stejný/podobný problém?

Zdravím. Měla jsem některá/ máte tento problém? Úplně se mi nechce za doktorkou :oops:
Asi cca poslední 2 týdny mám neustále žízeň. Nemám ani sucho v ústech, ale pořád mám potřebu něco pít. Taky jsem poslední týden dost unavená, nemůžu usnout, usínám okolo 1 hodiny a ráno mě nikdo nemůže vytáhnou z postele, taky často chodím na wc. Po probuzení se dlouho rozkoukávám, vidím hodně rozmazaně a někdy i takové světýlka 8o Taky když jsem v klidu, např. ležím, cítím jak mi tak zvláštně “přeskočí srdce”, jakoby bilo v jednu chvíli cca 5sc strašně rychle. Nechci působit jako prasátko, ale taky poslední týden cítím, že i když si zuby čístím každý den 2× pravidelně, cítím pořád zápach :zed: Bývá i pocit na zvracení :poblion:
Co by to prosím mohlo být? Anonym prosím informace o zdravotním stavu, jinak smazat :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:43
  • jsem si všimla, že se mi začíná motat hlava :(
Uživatel je onlinesirikit
Vesmírná mluvilka 31658 příspěvků 05.08.19 00:48

Cukrovka? :think:

AnastazieB
Echt Kelišová 8881 příspěvků 05.08.19 00:50

Tak zřejmě narážíš na to, že bys mohla být těhotná? Pokud je ta možnost, tak si udělej test. Jinak mi připadá, že se moc pozoruješ.

Uživatel je onlinesirikit
Vesmírná mluvilka 31658 příspěvků 05.08.19 00:52

A tak ne, z mobilu mi nejde vložit odkaz.
Zadej si do vyhledávače Příznaky cukrovky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:53

@AnastazieB Těhotná 100% nejsem. Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:54

@sirikit Hmm docela to odpovídá 8o :( Zakl.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 05.08.19 00:55

Jdi za doktorkou, tohle ukazuje na nějaký složitější problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:58

@Ou Pokusím se tam zajít během tohoto týdne, no snad to nebude nic vážného :( Zakl.

Leviatan
Závislačka 3227 příspěvků 05.08.19 01:01

Také se mi to zdá jako priznaky cukrovky, tam je zápach z úst jako po požití alkoholu, žízeň a časté močení také

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 05.08.19 01:23
@Anonymní píše:
@Ou Pokusím se tam zajít během tohoto týdne, no snad to nebude nic vážného :( Zakl.

zkus do té doby jíst s omezeným příjmem sacharidů, jestli se to zlepší. Pokud máš neléčenou cukrovku, tak za dva týdny se asi do hyperglykemického komatu nedostaneš, ale pokud uvidíš, že ti vynechání škrobů a zejména cukru dělá dobře, tak uvidíš jasně, že to toho lékaře chce.

Čím déle to budeš odkládat, tak tím pravděpodobnější jsou problémy s periferiemi - klasické jsou neustále vaginílní záněty a nebo plísně na nohách.

Zajdi tam ideálně v pondělí.

kve-tinka
Kelišová 5346 příspěvků 4 inzeráty 05.08.19 04:50
@Anonymní píše:
@Ou Pokusím se tam zajít během tohoto týdne, no snad to nebude nic vážného :( Zakl.

Ty se nepokousej, ty tam 100% zajdi!!! Opravdu mas priznaky cukrovky.

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 05.08.19 05:56

No, pokud se jedná o DM 2.typu, jak tu holky správně odhadly, tak bych určitě nevysazovala všechny sacharidy. Vyhnout by ses do vyšetření měla sladkých nápojů a jídel, ne tak polysacharidů, jako jsou brambory, rýže a těstoviny. U nefunkčních langerhansenových ostrůvku (výběžky na slinivce břišní, přes které je vstřebáván inzulin do krevího řečiště), je mnohem vyšší pravděpodobnost, že při totálním vynechání sacharidů může dojít k hypoglykemickému stavu. A ve chvíli, kdy vynecháš sacharidy, budeš nedojezená a podvědomě hledat náhradu v ostatních makrech, nejspíš v bílkovinách a velké množství bílkovin by zase zatěžovalo ledviny, které už teď, vlivem velkého příjmu tekutin, mají dost práce. K lékaři bych šla velmi promptně, protože ani nejlepší diagnostik, není schopen sestavit ti jídelníček bez vyšetření a zjištění závažnosti stavu. Nehledě na fatální důsledky, které může mít neléčených diabetes. Přeji hodně štěstí. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 07:11

Určitě zajdi za dr. Tohle může být už složitější problém, vypadá to trochu jako cukrovka nebo něco se štítnou žlázou. Anebo to taky nemusí být nic, ale to bez dr nezjistíš. Je lepší tam zajít a zjistit, že ti je sprominutím prd než pak přijít pozdě a zjistit, že je to blbý.

terien
Extra třída :D 12434 příspěvků 05.08.19 07:50

Ne, nemám stejný ani podobný problém. A když se ti nechce k doktorce, tak tam nechoď. Jsi dospělá, svéprávná, je to tvoje zodpovědnost.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama