Reklama

Máte někdo tuhle matematiku 1.třída

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 10.01.18 12:38
Mate nekdo tuhle matematiku 1.trida

Dobry den prosiiim zachrante me nekdo syn prisel ze skoly bez teto ucebnice a maji z ni ukol ve skole a tride uz zamknuto navic ma v notysku napsano sloupecek c.5 ani stranku noc byli nekde u konce pomohl by mi to nekdo dohledat?

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 10.01.18 12:41

Nechala bych to být, pro jednou se nic nestane.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 10.01.18 12:45
@AstraG píše:
Nechala bych to být, pro jednou se nic nestane.

To neni pro jednou minule pro zmenu neprinesl slabikar.me asi jednou z te skoly trefi

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 10.01.18 12:50

@Lunysek Ráda bych pomohla, tuhle matematiku měl syn taky, ale už jí nemáme. Taky mám doma zapomětlivce, nejsi v tom sama :lol:

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 10.01.18 12:50

@Lunysek kontakt na rodiče nějakého spolužáka nemáš?

jopo
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 10.01.18 12:54

@Lunysek syn ji má, ale doma budu at po 16hod a domů ji nosí minimálně neb úkol z mat jsme ještě neměli ani jeden. Ale pokud ji bude mít v batohu mužů nafotit a poslat na mail

ivonadv
Stálice 52 příspěvků 7 inzerátů 10.01.18 13:00

@Lunysek syn když něco v lavici zapomněl, šli jsme za sekretářkou, ta má náhradní klíče od všech tříd, nebo potom školník…a učebnici si vzali.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 10.01.18 13:06

Uz je to vyresene maminka spoluzaka mi to posle na mail dekuji vsem

leisa
Kecalka 281 příspěvků 10.01.18 13:33

@Lunysek Pro jednou se nic nestane. Synovi napiš omluvenku na lísteček pro učitelku, ať jí to předá, pokud je aspoň trochu normální, tak to pochopí :)

chudákhjfsh 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 23:06

Tak ji další den najde

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >