Materiál plynové varné desky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hoa Mai
Kelišová 5428 příspěvků 14 inzerátů 13.02.18 17:32
Materiál plynové varné desky

Vybírám vybavení kuchyně a přemýšlím, jestli existuje materiál pro plynovou, ev. kombinovanou varnou desku, který by splňoval mé požadavky:
cena do 15 tisíc (takže nic takového jako břidlice, ač se mi moc líbí, na takovou bohužel nemáme)
matný povrch na kterém nepůjdou vidět kapky od vody (máme hodně tvrdou vodu a u lesklého skleněného povrchu a nerezu aby se člověk uleštil, aby sporák vypadal jakž takž čistý)
odolný proti škrábancům, ideálně světlý, ladící s granitovým dřezem.
Nebo jsem si zase vymyslela neexistující nesmysl? :-D

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 13.02.18 17:45

Varná deska Nardi DH55GAVJB, zkus pohledat

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 13.02.18 17:46

arada
Extra třída :D 10951 příspěvků 13.02.18 18:04

Pěti plotýnková je na nic, hořáky jsou hodně blízko u sebe.

Hoa Mai
Kelišová 5428 příspěvků 14 inzerátů 13.02.18 18:38

@pannda tu jsem zaregistrovala, ale zarazilo mě, že je skoro nikdo nedistribuuje. Téměř všechny odkazy, na které jsem klikla, už byly nefunkční, nebo tam bylo uvedeno, že zboží už není v nabídce. A taky mi přijde divné, že prakticky žádný jiný výrobce desky z tohoto materiálu nedělá. Jinak by to ale aspoň od pohledu přesně odpovídalo mým představám. Máš s ní osobní zkušenost?

@arada to je asi jen pro ilustraci, jsou i čtyřplotýnkové.

arada
Extra třída :D 10951 příspěvků 13.02.18 18:45

@Hoa Mai Mám pětiplotýnkouvou a dodnes mě ten kup štve. Jenže oni málo kde píší rozměry.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 13.02.18 18:53

Nemám zkušenost, mám Moru s černým sklem a neřeším každou kapku a smouhu. I tobě otupí, jsou jiné věci k reseni

Hoa Mai
Kelišová 5428 příspěvků 14 inzerátů 13.02.18 18:55

@arada to věřím. Já bych asi ani 5 plotýnek nevyužila, spíš jsem se zatím dívala po tom druhu materiálu desky, než po konkrétním typu. Já zas bojuju s tím, že málokde píšou materiál toho povrchu desky. Vždycky se dočtu jen, že to je třeba plynová deska, litinové mřížky, supr trupr tříkruhový hořák na wok pánev, nebo co, ale z čeho je ta deska, to tam ve větší polovině případů nenapíšou a na fotkách někdy vypadá matně, někdy leskle…

Hoa Mai
Kelišová 5428 příspěvků 14 inzerátů 13.02.18 18:58

@pannda Já nechci, aby mi otupilo. Samozřejmě ten sporák furt neleštím, nemám na to kapacitu, ale nelíbí se mi to a když už si budu kupovat nový, tak s ním chci být spokojená. Celý byt si vymýšlím a zařizuji tak, aby byl snadno a čistě ukliditelný (já jsem ten hrozný typ člověka, co má rád čisto a pořádek, ale nemá rád uklízení :-D) a nejde mi do hlavy, že když existují takové bezvadné věci jako granitový dřez nebo kohoutky, že by neexistovalo něco podobného i u sporáků.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 13.02.18 19:01

Zajdi do kuchyňských studií a ptej se… Určitě mají přehled a katalogy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama