Matka lev a dítě ryba

267
1.6.16 13:21

Matka lev x dítě ryba

Máte někdo zkušenost? Jsem typicky lev - sebevědomý, pyšný, bohem, vždy musí být po mém. Narodila se mi holčička rybička a trošku mám z toho obavy, protože jsem si s tímto znamením nikdy moc nerozuměla. Ryby mi přijdou na můj vkus moc citlivé, jemné, pomalé, křehké, snadno manipulovatelne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2844
1.6.16 13:25

@Hakunamatata
Tak tos mě pobavila :-D Jsme na tom stejně - jsem lev a v září se mi narodí malá rybka, ale dělat si z toho hlavu mě fakt nenapadlo :-D Myslím, že to zvládnete, asi bych se duševně trochu odprostila od astrálna a bude to v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3960
1.6.16 13:29
@Pety2 píše:
@Hakunamatata
Tak tos mě pobavila :-D Jsme na tom stejně - jsem lev a v září se mi narodí malá rybka, ale dělat si z toho hlavu mě fakt nenapadlo :-D Myslím, že to zvládnete, asi bych se duševně trochu odprostila od astrálna a bude to v pohodě :palec:
:mrgreen: :mrgreen: Ty ses od astrálna určitě oprostila, Ryby se rodí v březnu. Teda pokud opravdu nečekáš malou rybku. :think: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 13:31
@Pety2 píše:
@Hakunamatata
Tak tos mě pobavila :-D Jsme na tom stejně - jsem lev a v září se mi narodí malá rybka, ale dělat si z toho hlavu mě fakt nenapadlo :-D Myslím, že to zvládnete, asi bych se duševně trochu odprostila od astrálna a bude to v pohodě :palec:

Ja jsem v zari a jsem teda panna :nevim:

Jinak stresovat se kvuli astro znamenim? Kravina. Si to priste spocitejte. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888

Záleží na tom jaká je to ryby, v kolik se narodila apod. Já jsem ryby a jsem citlivá, ale jsem ta ryba, která pluje proti proudu. Ryby jsou empatické a pokud bude tvrdohlavá nebude lehce manipulovatelná, protože si bude stát za svým. Ryby mají všeobecně cit…a pokud ji vychováš ty jako lev, věř že bude silná osobnost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
@Hakunamatata píše:
Máte někdo zkušenost? Jsem typicky lev - sebevědomý, pyšný, bohem, vždy musí být po mém. Narodila se mi holčička rybička a trošku mám z toho obavy, protože jsem si s tímto znamením nikdy moc nerozuměla. Ryby mi přijdou na můj vkus moc citlivé, jemné, pomalé, křehké, snadno manipulovatelne..

Ryby skutečně nic moc, ale snad něco utlumíte výchovou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3960
1.6.16 13:36

@Hakunamatata Pokud věříš horoskopům, tak víš, že člověka formuje nejen sluneční znamení, ale i spousta dalších aspektů v horoskopu. Takže bych budoucí vlastnosti tvojí dcery neviděla až tak pevně dané jenom na základě slunečního znamení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50395
1.6.16 13:36

Půjčím svou křehkou, citlivou, pomalou a jemnou rybu a třeba konečně někomu dojde, že horoskopy jsou blbost :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
1.6.16 13:37
@ugluk píše:
Půjčím svou křehkou, citlivou, pomalou a jemnou rybu a třeba konečně někomu dojde, že horoskopy jsou blbost :jazyk: :mrgreen:

Já znám 2 ryby a obě katastrofa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
1.6.16 13:40
@Heinich píše:
Já znám 2 ryby a obě katastrofa.

Já 3 a souhlasím, je to o nervy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50395
1.6.16 13:41

@Heinich já znám katastrofy napříč všema znameníma. Ryba je dcera i její dědeček, jsou oba skvělí (každý jinak), jen s tou jemností a citlivostí mě to teda vážně baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
1.6.16 13:42

@Martina D :lol: :lol: :lol: :lol: a jooo, pannu čedkám, ne rybu, vidíte, oprostila :lol: Děkuji za poznámku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
1.6.16 13:49

@Pety2 s pannami si jako lev rozumím skvěle. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3960
1.6.16 14:05

@Pety2 Splést se může každý, to je jasný. :kytka: Každopádně jdeš zakladatelce příkladem. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
1.6.16 14:09

Já jsem výše zmiňovaná příšerná Ryba, mamka je Lev a dětství jsem měla úžasné, vycházely jsme spolu skvěle..
A teda znamení je fakt to poslední, co bych řešila ve vztahu ke komukoliv, natož u vlastního dítěte :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama