Matka mě nemá ráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fretka1995
Povídálka 33 příspěvků 16.12.17 09:44
matka mě nemá rada

Rodinu si nevybereš choval se k vám někdo lepe než rodina?
mě ano mám přátele který se ke mě chovali lepe než moje matka
on je sobes nic jiného mu na mě řve atd mě už sni hrabe je to
těžké sni žit

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 09:51

Bohuzel ano :( resila jsem v nedavne dobe prekernou situaci a pomoc prisla od kamarada :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 10:01

Já mám poslední dobou pocit, že když potřebuji pomoct, tak pomoc přijde od někoho mimo rodinu. Rodina mi jen hází klacky pod nohy. Do smrti mamky to bylo vše Ok, pomáhali jsme si, ale po její smrti jsme se sourozenci na nože a to tak že se už vůbec nevidame a já jsem s nimi přerušila kontakt, protože po každé návštěvě jsem byla na prášky a za to mi to nestojí. Ano rodinu si člověk bohužel nevybírá, ale přátele si už vybrat může. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >