Matka mě nemá ráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fretka1995
Povídálka 33 příspěvků 16.12.17 09:44
matka mě nemá rada

Rodinu si nevybereš choval se k vám někdo lepe než rodina?
mě ano mám přátele který se ke mě chovali lepe než moje matka
on je sobes nic jiného mu na mě řve atd mě už sni hrabe je to
těžké sni žit

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 09:51

Bohuzel ano :( resila jsem v nedavne dobe prekernou situaci a pomoc prisla od kamarada :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 10:01

Já mám poslední dobou pocit, že když potřebuji pomoct, tak pomoc přijde od někoho mimo rodinu. Rodina mi jen hází klacky pod nohy. Do smrti mamky to bylo vše Ok, pomáhali jsme si, ale po její smrti jsme se sourozenci na nože a to tak že se už vůbec nevidame a já jsem s nimi přerušila kontakt, protože po každé návštěvě jsem byla na prášky a za to mi to nestojí. Ano rodinu si člověk bohužel nevybírá, ale přátele si už vybrat může. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama