Stěhování od rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Claire0
Povídálka 34 příspěvků 15.12.17 11:40
Stěhování od rodičů

Dobrý den je mi 19 let a chci se odstěhovat od rodičů, uz jsem si změnila trvalé bydliště, oběhala úřady a dnes bych jim to chtěla říct, ale vůbec nevím jak.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14803 příspěvků 15.12.17 11:43

@Claire0 jdeš bydlet ke klukovi? Studuješ nebo pracuješ? Vědí (alespoň z náznaků), že jsi plánovala se stěhovat?

Claire0
Povídálka 34 příspěvků 15.12.17 11:45

@Kakika ano mam trvalé bydliště u přítele a studuju poslední ročník szs.. nevědí, jediný co tak spolu nevycházíme a moc se nebavíme

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 15.12.17 11:47

Prostě řekni, že se stěhuješ. Ke komu, kdy a proč.

Claire0
Povídálka 34 příspěvků 15.12.17 11:47

@pikola asi to tak bude nejlepší.. jen se bojím táty ten pro ránu nejde daleko..

Premek_Orac
Závislačka 4084 příspěvků 15.12.17 11:48

@Claire0 Normálně bych to rodičům řekl, stěhuji se k tomu a tomu, ráda se za vámi jednou za čas zastavím, kdyby něco, jsem na telefonu…
Jen bacha, aby ses přestěhováním k partnerovi nestala závislá na něm. To pak taky nedělá dobrotu.

Kakika
Extra třída :D 14803 příspěvků 15.12.17 11:48

@Claire0 A budeš po nich chtít nějaké peníze? Nebo jsi se rozhodla se úplně postavit na vlastní nohy? Hele, stejně ti nezbyde nic jiného, než za nimi přijít a říct „Ahoj mami, ahoj tati, s přítelem jsme se domluvili, že budeme bydlet spolu. Stěhovat se budu…“. Ale popravdě, pokud to stěhování není nějaké urgentní, asi bych s tím počkala po vánocích.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 15.12.17 11:49

Nechápu to posloupnost, proč jsi jim to nejdřív neřekla?

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 15.12.17 11:49

@Claire0 jsi dospělá ne, prostě řekni že se stěhuješ a pro všechny to bude lepší ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 15.12.17 11:50
@Claire0 píše:
@pikola asi to tak bude nejlepší.. jen se bojím táty ten pro ránu nejde daleko..

Tak to řekni mámě. Jsi dospělá a pokud to máš promyšlené jak se uživíš, nikdo ti bránit nemůže.

Claire0
Povídálka 34 příspěvků 15.12.17 11:52

@Kakika nene nechci od nich nic, postavím se na vlastní nohy..

Claire0
Povídálka 34 příspěvků 15.12.17 11:53

@Paola21 protože kdybych jim to nejdřív řekla tak mi to zakážou a budou dělat vše proto abych neodešla..

Kakika
Extra třída :D 14803 příspěvků 15.12.17 11:55
@Claire0 píše:
@Kakika nene nechci od nich nic, postavím se na vlastní nohy..

Tak si nemyslím, že by Ti měl dělat nějaké problémy. Pokud máš strach z otce, tak to nejdřív řekni matce. Ale držet násilím tě nemůžou, 18 let Ti bylo.

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 15.12.17 11:55

@Claire0 A chodíš k němu občas už teď na delší dobu? Tak se prostě sbal a pak jim to řekni, že už zůstaneš, že chcete být spolu. Já nevím jak jsem to měla já, táta mě občas už spíš i vyhazoval ať jdu bydlet jinam :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14803 příspěvků 15.12.17 11:57
@Claire0 píše:
@Paola21 protože kdybych jim to nejdřív řekla tak mi to zakážou a budou dělat vše proto abych neodešla..

Ale oni nemají moc šancí, co s tím udělat. I kdyby jsi se cestou ze školy sebrala a jela do nového bydlení, kde by jsi ještě ani neměla trvalý pobyt, tak nemůžou udělat vůbec nic. Každopádně bych se snažila to s nimi vyřešit rozumně, byla by škoda se rozhádat. Ty jsi jediné jejich dítě?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama