Matkou po čtyřicítce

16.1.20 07:45

Matkou po čtyřicítce

Ahojky holky jsem zvědavá tak se chci zeptat jestli je mezi vámi i maminka po čtyřicítce. Teď mi bude 39 mám 15 letého kluka 13letou holku a skoro dvouletého kluka a přemýšlíme ještě o jednom. Pořád si v hlavě skládám pro a proti jestli už není pozdě ale ta touha je pořád silná. Jak to máte nebo jste třeba měli vy? Díky a hezký den :) ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3318
16.1.20 07:49

Já mám tři děti a poslední ve 38 už si neumím představit mít další mimi. Je mi 40 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
16.1.20 07:52

Taková diskuze tady již je, stačí pohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
16.1.20 07:53

Ve 40? 8o nedokazu. diteti bude 20a ty budes 60 marena pomalu babickou.3deti jsou jeste norma ale 4jeste k tomu po 40.za me ne uz kvuli starsimu veku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 08:04

4.díte už je @Lenapipkova přes příliš, pokud je vše jak píšeš. Kamarádka teď porodila 3.dite po 40 a má velké poporodní komplikace s ohledem na věk. Ostatní děti jsou ve věku 8 a 10 let a o maminku se bojí, aby to přežila. Je to velmi aktivní žena, ale tohle její tělo nezvládl o, takže ber ohled i na ostatní děti a rodinu všeobecně, není to jen o tvých pocitech. Co na to říká manžel?

• Citovat
  • Nahlásit
5317
16.1.20 08:13

@Lenapipkova Já myslím, že to je každého věc a každý si to musí rozhodnout sám a podle sebe. Nějaká má ve 40 tělo v hrozném stavu a některá je v pohodě, taky psychika, zázemí, vztahy,.. bla bla. Každý faktor je jedinečný. Já znám 1, co má páté v 41 letech a chce to tak. Jiná má jedno a řekla bych, že i to je na ní dost :mrgreen: :nevim: Rozhodni se podle sebe. Podle mě 40 není žádná hrůza, že jsi stará. Ode mě máš zelenou :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
16.1.20 08:13

@migmina ježíš to je názor :zed: :zed:
Moji mamce je 41 a v listopadu porodila zdravého chlapečka. Tedy 4. Dítě po 11 letech. :andel:
Ať je žena matkou v jakem kolik věku.
Naopak je spostu žen kterým to dodá nový drive. Cítí se mladší a opět mají o koho pečovat. :srdce: A cítí se opět “potřebné”
A názor typu si padla na hlavu dítěti bude 20 a tobě 60?? :zed: No comment
Pokud se na to citis a chceš. Nevahej :palec: drzim palce :palec:. @Lenapipkova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
16.1.20 08:17

@migmina řekla bych, že tobě nebude ještě ani 30, když jsou pro tebe 40tky staré :lol: :mrgreen: Časem to přehodnotíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
16.1.20 08:18

No…druhy bych mozna pochopila, ale ctvrty planovane, nevim nevim.Pro telo to musi byt sila.Ale jsou zeny, co ve 40+ jsou mnohem zdravejsi, aktivnejsi, svezejsi, nez zeny 25+,ne ze ne.Za me, pokud se na to zena citi zdravotne, HLAVNE jsou i financne zajisteny, preci jen udrzet ctyri krky na skolach (a ze to jsou palky),tak proc ne.Vy musitw vedet s manzelem, na co stavcite :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
16.1.20 08:33
@Lenapipkova píše:
Ahojky holky jsem zvědavá tak se chci zeptat jestli je mezi vámi i maminka po čtyřicítce. Teď mi bude 39 mám 15 letého kluka 13letou holku a skoro dvouletého kluka a přemýšlíme ještě o jednom. Pořád si v hlavě skládám pro a proti jestli už není pozdě ale ta touha je pořád silná. Jak to máte nebo jste třeba měli vy? Díky a hezký den :) ????????

Mám strop 40. Se třemi dětmi bych o 4 neuvažovala vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
16.1.20 08:37
@Lenapipkova píše:

jsem porodila ve 40ti chlapecka. Nejak netusim, nad cim premyslis. Pokud je touha a jsou finance, tak smele do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
16.1.20 08:38
@wildcherry píše:
Pro telo to musi byt sila.

starsi rodicky zvladaji tehotenstvi lepe nez mladsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
16.1.20 08:42
@Lenapipkova píše:

Já osobně bych nechtěla. Ale je to každého věc. To, jestli ho stihneš vychovat, dozijes se jeho vnoucat…asi úplně neovlivníš. Dokážeš ho zajistit aspoň finančně? Dokážeš ho uživit například na studiích když už budeš v důchodu? A co partner? Chce taky další dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
16.1.20 08:45

@Lenapipkova pokud je touha, finance a energie tak bych do toho šla :palec: sama víš jestli se na to cítíš nebo ne. Dřív rodily ženy od 18 až do 45 let a nikdo se nad tím nepozastavoval :lol: to jen teď je to taková móda, řešit kdo je na to ještě moc mladý nebo starý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 08:46

Mam 18m a za mesic mi bude 41. My jsme dlouho na deti cekali, takze to nebyla uplne zivotni volba. Musim dam za pravdu svoji kamaradce, ze po 40 to jde celkove z kopce. I kdyz bych touhu jeste mela na treti, tak telo uz by to asi nedalo. Ty hormony me jeste drzeli tak do konce kojeni v kondici, ale ted je to sesup a jsem jak unavena duchodkyne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat