Jistota pohlaví ve 13 týdnu?

Anonymní
15.1.20 17:19

Jistota pohlavi ve 13 tydnu?

Holky byly jsme na genetice, mudra nam rekla, ze asi spis chlapecek, ale neni to na stopro. Mame doma uz tri kluky tak jsem doufala v holku. Je jeste nejaka sance? Nebo mam nakupovat modrou? Vyslo vam to vsem???

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11864
15.1.20 17:23

Ve 13tt to není stoprocentní. Počkej na závěry až do 20tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
748
15.1.20 17:36

My měly odhad cca ve 14tt, že holčicka, doktor si ale nebyl jistý, ale přikláněl se k holčičce, ale já nevím proč ale já mu věřila, i vnitřně jsem cítila že to bude prostě holčička, v cca 19tt mi to potvrdil doktor na ECHU, na velkém screeningu pak i můj gynekolog. Asi jsem tě moc nepotěšila, ale tady na emiminu se dočteš o soustu příbězích kdy se v tom 13tt netrefili, držím palce ať se Dr. plete a čekáš holčičku :relaxed:️:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 17:42

@Lucie1906 Jsi hodna, ale rekla nam to docentka a zakladatelka prenatalni diagnostily v cr, takze tomu uz moc neverim. Je mi to fakt lito, tu holcicku jsem si fakt prala, chtela jsem zmenu a uz jsem stara takze ctvrty neprichazi v uvahu. S manzelem jsme to obreceli. Chspu, ze nekdo by dal zazdrave dite cokoliv, ale my uz tri chlapecky mame…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 17:42

Paty teda:baby:

• Nahlásit
  • Citovat
1160
15.1.20 17:45

Jistota to rozhodně není, u mě nebyla ani v tom 20. Týdnu :mrgreen:, Dr tvrdil že to bude nejspíš holčička, v prosinci na třetím ultrazvuku v 32. Se nám to během minuty změnilo na chlapečka, takže nikdy není nic jisté. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
15.1.20 17:50

U mě se taky spletli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 17:53

@JancaS84 a cekala jsi podle nich co a narodilo se? Pry u chlapecku se vetsinou nemyli p

• Nahlásit
  • Citovat
1041
15.1.20 17:53

Kazdy se muze zmylit, aj pani docentka. V tomto stadiu se to pouze odhaduje, mimino muze byt jakkoliv natoceno. Podle toho bych opravdu nedelala zadne zavery. Pockej si na druhou genetiku a uvidis. Stejne na jakekoliv nakupy je ted jeste brzy ne? ;) Drzim palce :kytka: ( poprve se dite neukazalo, pohlavi zjisteno na druhe genetice a potvrzena holka, kterou sem silne skoro od zacatku tusila. Ted druhe tehotenstvi, prvni genetika neznama, jedine co nam pan Dr rekl, ze ted jsou to pouze odhady a ani ja nemam zadne vnitrni tuseni pohlavi )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8764
15.1.20 17:57

U mě se teda dvakrát v 13tt trefil dr. s holčičkou, byl si teda i dost jistej, na žádný odhadování hrbolku to nevypadalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
15.1.20 17:59
@Anonymní píše:
@JancaS84 a cekala jsi podle nich co a narodilo se? Pry u chlapecku se vetsinou nemyli p

Rikali že 70% holka a ve 20tydnu to byl kluk. Ještě se nenarodil, ale viděli sme to na utz úplně jasne i naše malá říkala že má pindika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24563
15.1.20 18:21

U mě se trefili a u třetího syna právě jediný lékař kolem 14 tt se trefil, pak už se nechtěl syn ukazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13491
15.1.20 18:42

Mám tři syny a nechápu, proč chtít holku… každopádně, do 20tt mi tvrdili, že čekám kluka a holku a najednou byla změna, že dva chlapce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
15.1.20 19:10

Nám řekli ve 13.tt holčička, teď jsem ve 30. A pořád by to měla být holčička, tak uvidíme. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 19:49

@jizvíková tak my uz tri kluky mame…potrebovala jsem zmenu. Auticka uz me serou:wink: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama