Menstruační bolesti ve 2.trimestru

180
15.1.20 15:25

Menstruační bolesti ve 2.trimestru

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jste některá taky měla ve 2.trimestru menstruační bolesti? Dnes jsem 23+5 a už mám ty bolesti přes týden v kuse. :? Byla jsem 3× na kontrole a vše je v pořádku. Doktor neví, čím by to mohlo být, magnezko nezabírá. Už jsem z toho fakt na prášky. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

60
15.1.20 15:48

Taky je mívám, ale jen třeba půl dne a nejsou moc intenzivní. Když je miminko ok tak to asi budeš muset vydržet :nevim: možná zkusit jiného doktora, třeba na pohotovosti… svému doktorovi věřím, ale byla jsem klidnější když mi řekl to samé i někdo jiný :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
15.1.20 15:51

@Tarlin Kontrolovali mě i na porodním oddělení a tam bylo taky vše ok. Jen mě to celkem děsí. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
15.1.20 16:13

Ja je mivam taky uz od 18tt a pry je to v poradku. Neresim je uz kdyz vim, ze je to ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
180
15.1.20 16:37

@Silka33 Mě to právě teď vystrašilo, že je mám už přes týden v kuse. Na kontrolách je vždy vše v pořádku tak snad to bude souviset s roztahováním dělohy. První těhotenství je fakt dost stresující, vůbec nevím co je normální a co ne. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
15.1.20 17:43

Taky to tak mam, uz tak mesic, sice samozrejme ne vkuse, ale semtam par dnu joo a pak zase ne.. ja z toho byla vyplasena a hned jsem jela k doktorce, zda to nejsou poslicci nebo neco :mrgreen: :mrgreen: ale uz jsem mezi tim byla na dalsich 2 kontrolach a vzdy vse v poradku, takze si rikam, ze je to asi dobry… a nekdy to byly fakt silny bolesti, nemohla jsem spat, bolely me od toho stehna atd… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
180
15.1.20 17:48

@Silka33 Taky mě to v noci vzbudilo. K tomu mě ještě bolí na vnitřní straně stehna. Byla jsem i na kontrole v porodnici a taky vše v pořádku. Dokáže to dost vystrašit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
15.1.20 18:12

Presne, ja uz v tom videla prichazejici porod :mrgreen: neni to nic prijemneho, ale asi je to fakt normalni, tak se nemusime niceho bat ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
180
15.1.20 19:19

@Silka33 Já právě taky. Málem mě kleplo. :D Jsem ráda, že je vše v pořádku. Ale mohlo by to aspoň na chvíli polevit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
15.1.20 19:23

Ono pak s tretim trimestrem urcite prijde neco noveho :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
21751
15.1.20 19:34

Děvčata, nechcete navštívit fyzioterapeutku? Může to být od nervů, páteře, svalových nerovnováh třeba v malé pánvi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
15.1.20 19:56

@Silka33 Se mám na co těšit teda. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
15.1.20 19:57

@pe-terka Kéž by to tak bylo. Fyzioterapeutkou nic nezkazím. Je potřeba žádanka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21751
16.1.20 13:10
@ziniik píše:
@pe-terka Kéž by to tak bylo. Fyzioterapeutkou nic nezkazím. Je potřeba žádanka?

to záleží na tom, na koho se obrátíš. Pokud na takové, co jsou na pojištovnu (třeba v rámci nemocnic), žádanka od obvodního asi bude třeba. Navíc ted bývají dost přetížení a budeš si muset počkat. Soukromých fyzioterapeutů je ted celá řada. Nevýhoda je, že jsou na keš, výhoda - časová flexibilita z jejich strany a obvykle delší čas na péči, kterou ti budou věnovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama