Max Factor Renew

332
11.1.07 12:54

Max Factor Renew

Ahoj holky,
chci se zeptat,jestli mate některá zkušenosti s make-upem Max Factor Renew, který má „omladit“ pleť o 5 let, jak propagujou v reklamě… a jestli je to opravdu tak dokonalý makeup, jak píšou anebo je srovnatelný s cenově dostupnějšími make-upy? Zatím se mi zamlouvá ten odstín Natural, ale kdoví, jestli to nejsou vyhozené peníze …a tak váhám a váhám…
Díky za radu.
R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
648
11.1.07 14:01

Ahoj rachel, já tento makeup mám, ale žádný zázrak to není. Neznám sice ty levnější, ale používala jsem od Lorealu make-up Translucide, ten nejsvětlejší odstín. Odstín natural od Max faktor je o trošičku tmavší, ale dá se to. Už si ho ale nekoupím. Sice taky krásně sjednotí pleť, ale vrátím se ke svému odstínu make-upu Translucide, řekla bych, že jsou na stejné úrovni, i když po nanesení toho od Loréal mám přece jen rozzářenější pleť. Možná je to i tím odstínem, který je pro mě tmavší. Ale jsem zvědavá na reakce ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
11.1.07 14:17

díky za odpověĎ.. TAKY BY MĚ teda zajímalo,jestli je tento makeup i dost krycí.. přece jen ve svých skoro 30 letech mám sem tam i to akné.. :-(((((( na stará kolena..... :-)))))
Pa
R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
12.1.07 19:15

Rachel, tak to neporadím, jestli to zakryje i akné, ale já bych zkusila některý z make-upů od Dermacolu: http://www.dermacol.cz/…/make_up.htm

chystám se vyzkoušet i tuhle značku, myslím, že je taky kvalitní, používá ji i Vendula Svobodová. Právě v té tabulce je to dobře popsané, jak je který krycí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
12.1.07 20:18

Tak já si tedy myslím, že Vendula Svobodová určitě nepoužíva make-up za 200 kč, nebo kolik vlastně stojí (myslím to dobře, ne jako výtku). Ta se určitě pohybuje v jiných sumách :wink:
Jinak na to akné jsem si teď koupila make-up od Manhattanu a nic moc. Přijde mi moc mastný, nemá pudrový efekt. Stojí sice 160 kč, ale spokojená nejsem.
Těším se na únorovou mateřskou, a koupím si nějaký pořádný :lol: Nemáte někdo tip na make-up na mladou problematickou pleť ? Pište i ceny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.1.07 20:56

Ahoj, tak vážně hodně kryje Dermablend od Vichy, ten stojí kolem petistovky. Je celkem dobrej. Ale super je taky make-up od Maybelline(nebo jak se to píše), jmenuje se tuším Fresh Matte a je v tubě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
12.1.07 21:05

Je typ lidí, kteří propůjčí svou tvář pro reklamu na zboží hlavně pro peníze, těm je celkem jedno co propagují. No a pak jsou ti druzí, kteří té firmě v prvé řadě musí věřit, jinak by do reklamy nešli a často ty výrobky i používají, to je známá věc. A já si myslím, že Vendula, i když se pohybuje v jiných sumách, je jinak celkem normální člověk, honorář za reklamu dala na svou nadaci Kapku a občas použije výrobek, kterému propůjčila tvář a stojí si za tím, i když ta věc stojí 200 Kč. Ale je možné, že se pletu a vůbec to nepoužívá. Ale dekorativku od Dermacolu používá spousta celebrit, dokonce hvězdy muzikálů jsou líčeny Dermacolem, je vidět, že tato značka je populární. Můžete se to dočíst na www.dermacol.cz

Na problematickou pleť - co takhle zkusit od Dermacolu, ten má na tento typ pokožky taky, jinak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
13.1.07 01:06

No, asi je to pravda. Já to psala spíš nadneseně, většinou se to od tak známých lidí nečeká. No ne? Mrknu se na ten dermacol na webu, docela mě to zajímá, děkuji za tipy a ten za 500 taky může být ok. Teď budu vědět o pěti make-upech a nebudu si moct vybrat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat