Mazání bříška a stehen od Saloos

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 08:19
Mazání bříška a stehen od saloos

Ahoj děvčata. Od třetího měsíce mazu tímto olejickem od saloos. Foto prikladam.

Mate s nim někdo zkušenosti? Jsem 17+1 a zda se mi ze i tak na bocích stehen se mi dělají malé prasklinky. A to jsem hubena a malá. 50kg.

Děkuji všem za odpovědi. Hezky den.

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 30.05.19 08:26

Já měla od stejné značky jen sprchový olej. Byla jsem promaštěná přímo ze sprchy a pak už jsem nic nemazala. Jen obyčejným krémem při pocitu napjaté kůže. A strie se mi neudělaly žádné. Pokud k tomu ale máš genetické dispozice, žádný olejíček tě stoprocentně nezachrání, maximálně zmírní škody.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 08:33

Já jsem se mazala čistým bambuckým máslem od Saloos (i když se to hůř roztíralo) a střídala jsem to s olejem na těhu bříško od Weledy. Strii jsem neměla ani jednu. Ale myslím, že ta genetika tam hraje taky roli, moje mamka nemá taky žádné strie (a obě jsme v době těhu byly hubené, tak to asi taky není pro strie zásadní).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 08:38
@Anonymní píše:
Já jsem se mazala čistým bambuckým máslem od Saloos (i když se to hůř roztíralo) a střídala jsem to s olejem na těhu bříško od Weledy. Strii jsem neměla ani jednu. Ale myslím, že ta genetika tam hraje taky roli, moje mamka nemá taky žádné strie (a obě jsme v době těhu byly hubené, tak to asi taky není pro strie zásadní).

Aha já se snažím i hidne pít atd, ale mám jen maličké jizvycky na boku na jedné straně. Ne na břiše. Taky můžou být starší a vidím je až teď kdo ví.
No nerada bych pak nějaké jizvy na břiše. Ale verim ze nebudou. Moje Mamka žádné nemá na břiše. A to měla tři děti. Tak snad. Děkuji vám děvčata.

iTýnka
Kecalka 352 příspěvků 30.05.19 09:07

Zakladatelko, hodně pomáhá i arganový olej (známá ho má od firmy Nobilis Tilia, ale Saloos ho prodává taky a troufám si tvrdit, že ve srovnatelné kvalitě)

rumela9
Kecalka 368 příspěvků 30.05.19 09:42

Používala jsem hned od začátku, co jsem zjistila, že jsem těhotná. Měla jsem i prsní olej a sprchový olej. Musím říct, že během chvilky mi začala vadit ta vůně a přešla jsem na tělovou Indulonu a na tělová mléka bez vůně a i ta kůže se mi během chvilky zdála lepší. Jsem ve 24tt a nemám po těle jednu strii, i když jsem před otěhotněním sem tam nějakou měla, používáním úplně obyč těl. mléka mi vše zmizelo. Za mě Saloos nebrat. Už jen poměr účinnost-cena :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 30.05.19 10:11

Hele to je genetika, někdo se nemaze a nemá nic a někdo se může mazat živou vodou od rána do vecera a popraska stejně. Mazej se čímkoliv, ať je ta kůže promastena a nevysušuje se, ale stejně to moc neovlivníš.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 30.05.19 10:30
@Kriss Tina píše:
Hele to je genetika, někdo se nemaze a nemá nic a někdo se může mazat živou vodou od rána do vecera a popraska stejně. Mazej se čímkoliv, ať je ta kůže promastena a nevysušuje se, ale stejně to moc neovlivníš.

Přesně tak.
Já tento taky používala od začátku a neudělala se mi jediná strie. Ale mě by se neudělala ani kdybych nemazala ničím, stejně jako mojí mámě. Ale krásně mi voněl :srdce:

ctenarkaaa
Povídálka 20 příspěvků 30.05.19 10:36

Jak říká @Kriss Tina, je to jen genetika. Upozorňovala nás na to i zkušená porodní asistentka v kurzu. Čili pokud mazat (člověk má lepší pocit), tak čímkoli, netřeba vyhazovat peníze. Stejný názor tedy má i na olejíčky na masáž hráze…

Morticie81
Kecalka 138 příspěvků 30.05.19 10:49

Používala jsem krém Elancyl a nemám jedinou strii, teď jsem znovu těhotná a už zase mažu (těch 500ml mi vystačilo až po porodu)

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 30.05.19 12:34

Je to podle genetiky. Mazu sice jak vztekla, nahore mam teprve +- 3kila, ktera jsem nabrala snad jen v brise a presto mam strie hlavne na prsou a pod koleny. Jinde ne. Mazu ale hlavne z toho duvodu, ze me jinak prsa hrozne svedi. Jsem 25tt.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 30.05.19 17:44

Holky Ti to uz psaly, nic moc tomu nepomuze pokud mas geneticky dan typ kuze nachylny ke striim. V knize od MUDr Smuclera jsem cetla (on vlastni kliniku Asklepion) ze pomahaji kremy s vysokym obsahem panthenolu :nevim: Mne v prvnim tehu pomohl, ale az na popraskane jiz vytvorene strie, krem Trilastin, ted uz jej ale bohuzel sezenes jen v USA a je pomerne drahy. Aspon mi ty strie vybledly a zatahly se, skutecne to zabralo! Maji i radu prevence pred striemi, da se pry pouzivat i behem tehotenstvi, tak pripadne zkus to, jen je to fakt drahe a jak jsem psala, osobni zkusenost mam jen s kremem na vznikle strie :nevim:

Lisianne
Kecalka 357 příspěvků 30.05.19 17:49

Tento olejicek je skvělý, Matala jsem minule tehu a obešla jsem se bez strii. Teď už zase mazu saloosem.

Váš příspěvek
Reklama