Miminko v porodních cestách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 07:11
Miminko v porodních cestách

Ahojky. Doktor mi sdělil uz kolem 26tt, že mám miminko hrozně nízko v porodnich cestách. Ted jsem ve 32tt a při každé prohlídce mi říkají doktoři, že hlavička tlačí na cipek. Otevřená ale nejsem. Chci se zeptat, zda s tim ma někdo zkušenost a jestli to neni problem treba pri porodu? :) a take zda nemuzu miminku nejak ublížit když ma hlavicku tak nizko, nebo jestli nebude problem v rustu hlavicky pokud je tam takhle zapasovane 8o 8o
Děkuji za odpovědi :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
krukynka
Kecalka 277 příspěvků 30.05.19 07:19

Taky mi to tak doktorka dlouho říkala, že už budu každou chvíli rodit… Nakonec jsem ještě 3 dny přenášela. Hlavičce se nic nestalo :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 3680 příspěvků 30.05.19 07:21

Proc ses nezeptala primo dr? ;) Jinak v porodnich cestach nemuze byt, kdyz teprve tlaci na cipek. Az se cipek otevre a miminko sestoupi, tak bude v porodnich cestach. Podle me to problem neni. Co zenske, co jsou treba pootevrene a musi lezet? Znama mela od 28tt klidovy rezim, ze se otevirala, hlavicka taky nalehala A miminko ma zdrave. Kdyby byl problem, dr ti rekne ;) jinak kdyz te neco zajima, ptej se primo dr ne? Ja to tak delala a vzdy se mi odpovedi dostalo ;) at je vse ok :kytka:

PHV
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 30.05.19 07:34

Já to měla taky tak, dokonce jsem se i otvírala a cesty měla připravené :roll: rodila jsem 38+1tt ale fakt jsem se snažila vydržet a šetřit se, jinak by to bylo určitě dřív. Malej má hlavičku krásnou :srdce:

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 30.05.19 07:48

Mi taky hlavička pěkně naléhá, 37tt, ale to je tak všechno :roll: :mrgreen: a neboj miminku to vničem nevadí a nezavazí, můj muž včera pronesl: že jí není zle, když je pořád hlavou dolů. :lol:

LuciMik94
Kecalka 106 příspěvků 30.05.19 08:10

V porodnich cestach, kdy nalehalo na cipek jsem mela miminko od 27.tydne. Porod mi pak jeste vyvolavali s nekolika oxytocinovymi infuzemi a hamiltonovym hmatem…3tydny pred porodem mi akorat tou tihou “spadlo” bricho a dole se mi na nem z toho udelaly strie. Jinak cele tehotenstvi do te doby bez nich.

Váš příspěvek
Reklama