Oblečení pro miminko - velikost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:51
Oblečení pro miminko-velikost

Ahoj, budu mladá maminka a vůbec nevím jaké oblečky pořídit :) nevyznám se v těch velikostech a tak bych se chtěla zeptat, kolik jste třeba kupovali od jedné velikosti? Nechci toho nějak moc, protože vím, že mimi poroste ale.. Budeme mít zimní miminko, takže nevím ani jakou velikost například kombinézky nebo nějakého overalu :nevim:

Reakce:
pannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 29.05.19 17:55

Začátek vel. 56, pak 62. Od každého pár kousků, co budeš denně prat, kombinézy, bundy, mikiny, svetříky méně

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 29.05.19 17:57

Kombinezu bych brala 62 a pak větší. Bodycka s dlouhým rukávem od velikosti 56, tak 10kusu staci. K tomu nějaké overalky, dupačky, od každého pár kousků, uvidíš jak bude mimčo malé a co vám bude vyhovovat. Víc věcí bych kupovala až tak velikost 68-74 v té době se začíná s příkrmy a víc se toho zaspini :) já mám mimčo narozene předčasně, neměl ani 3 kila když se narodil, a za 2 týdny už mu sou ty mini velikosti tak tak.

aanysek
Stálice 65 příspěvků 29.05.19 18:04

Ahoj, řeším to samé, koukni sem

https://www.emimino.cz/…opadu-49480/

Je tam i odkaz na pěkný přehledný seznam výbavičky :)

hanullllka
Kecalka 275 příspěvků 29.05.19 19:21

Já začala vel. 56, ale bylo jí to tak 2 týdny. Asi by se nic nestalo, kdybych měla vše až od vel. 62. Prostě bych ji to ohrnula a stačilo by to :)

hanullllka
Kecalka 275 příspěvků 29.05.19 19:23

Jinak jak píše @Kriss Tina kombinézu určitě 62. Ta větší vůbec není ke škodě. :mavam:

Lu1234
Kecalka 434 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 20:41

Kombinézu 62, jinak 56 a vůbec bych neporizovala žádné věci přes hlavu (dítěti, které nedrží hlavu, se to dost blbě oblika. Hlava je pevná kolem pul roku). Nejlepší pro zimní mimina jsou overaly s tlapkami na ruce i nohy (třeba f&f). Na doma přes to může mít svetřík/ mikinu (zapínací). Na ven přes to kombinezu, fusak.. ve velké zimě ještě do toho deku. Vzala bych 6 overalu, 4 svetry/ mikiny, 2 bavlněné čepičky a jednu teplou na ven. A pak pár věcí na parádu, na návštěvy, do rezervy… Pěkné kalhoty, bodycko (zavinovací mivaji v lidlu, tchibo).

Tajeka
Kecalka 142 příspěvků 29.05.19 20:53

Hehe, ja taky zacala 56, a pak jsem honem shanela 47. Jen pozor na kombinovani velikosti ruznych znacek. Kolikrat se stane, ze je v jenom cisle rozdil nekolika centimetru. Dceri je ted 15 mesicu, H&M nosime 68 nebo 74, Zaru 74, F&F skoro 80, ale body Lindex treba 62. Cert aby se v tom vyznal.

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 29.05.19 20:54
@Lu1234 píše:
Kombinézu 62, jinak 56 a vůbec bych neporizovala žádné věci přes hlavu (dítěti, které nedrží hlavu, se to dost blbě oblika. Hlava je pevná kolem pul roku). Nejlepší pro zimní mimina jsou overaly s tlapkami na ruce i nohy (třeba f&f). Na doma přes to může mít svetřík/ mikinu (zapínací). Na ven přes to kombinezu, fusak.. ve velké zimě ještě do toho deku. Vzala bych 6 overalu, 4 svetry/ mikiny, 2 bavlněné čepičky a jednu teplou na ven. A pak pár věcí na parádu, na návštěvy, do rezervy… Pěkné kalhoty, bodycko (zavinovací mivaji v lidlu, tchibo).

Souhlas. Já teda mikinu ani svetr nepoužila vůbec, zimy jsou teplý, doma horko… Naopak byl doma na lehko kvůli potnickam. Spíš než mikiny (určitě bez kapuce, ale to sehnat je zázrak), bych koupila různé dečky.

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 29.05.19 20:55
@Tajeka píše:
Hehe, ja taky zacala 56, a pak jsem honem shanela 47. Jen pozor na kombinovani velikosti ruznych znacek. Kolikrat se stane, ze je v jenom cisle rozdil nekolika centimetru. Dceri je ted 15 mesicu, H&M nosime 68 nebo 74, Zaru 74, F&F skoro 80, ale body Lindex treba 62. Cert aby se v tom vyznal.

Taku záleží, co jak přežije první vyprání a sušičku :cert:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 29.05.19 21:56

Já jsem kupovala od 50 do velikosti 70
velikost 50 jen pár kousků, 56 už trochu více atd…nidky jsem to nepočítala od každé velikosti teda až na 50 jsem kupovala asi 10body,10 polodupaček/dupaček 3 svetříky atd atd…jinak 50 byla větší nežý 56 takže bacha na velikosti a na obchody..a to jsem kupovala oblečení nové v pepcu, kiku, lidlu, ff, ca a z Anglie
Jinak kombinézy jsme měla 65,60,62 a pak jsme ještě dokupovala rodila jsme na konci srpna

Váš příspěvek
Reklama