Mazlení s partnerem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.13 12:32

Mazlení s partnerem

Začnu od začátku. Nikdy jsem se s žádným partnerem neměla potřebu mazlit, i když jsem byla zamilovaná. V sexu ano, tam jsme se vždy mazlili.
Problém je, že mám partnera již čtvrtý rok, máme půlroční miminko a on mi až teď začal vyčítat, že se s ním nemazlím. Mě opravdu nenapadne za nim přijít, dát mu pusu, pohladit ho, přitulit se.. když to udělá on, tak se nechám samozřejmě. Na začátku vztahu jsem se ho jasně ptala, jestli mu to nebude chybět. Řekl mi, že ne. Jenže teď mi to začal předhazovat, že ať se pak nedivím, že si najde milenku atd (víceméně si to už teď omlouvá). Já ale neumím jen tak přijít, ve výsledku mě to vážně ani netrkne „jdi a obejmi ho“ 8o
Vím, že pro mnoho lidí vztah bez mazlení je tabu, ale u mě je to možná tím, že jsem byla ve 14ti letech zneužita a možná to nechalo následky. :nevim: Partner mi tvrdí, že šel do vztahu se mnou proto, že se prý časem změním. Když jsem se pár dní snažila být iniciativní, a zkusit se přitulit, vždy mi vyčetl, že to skončilo sexem, že si připadá už jen jako hadr ve stylu, že se za nim přijdu pomazlit jen když chci sex.
Možná se to někomu zdá divné, že jsem takový studený čumák, ale já pro partnera udělám první poslední, říkám mu i hezké věci, píšu mu krásné věci třeba do ranního vzkazu na ledničku. Jen se neumím mazlit.
Se zvířaty, dětmi mi to nedělá problém, ale s chlapem, jako takovým mě to nenapadne. Ne a lesbička nejsem.
Budu vděčná za každý názor. Nechci si nechat rozsypat vztah, záleží mi na něm.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20519
15.1.13 12:36

Vidíš. A já si myslela, že tenhle problém je typicky chlapů. Že se přijdou pomazlit jen když mají chuť na sex. :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28138
15.1.13 12:37

Pokud máš špatnou zkušenost z dětství, tak by to měl partner chápat..může očekávat že se to časem změní, zlepší, ale určitě to nemůže vymáhat nebo požadovat a vyčítat.
Připadá mi to spíš že si hledá cestičku jak zdrhnout. Opravdu, začal až teď poukazovat na něco, co nemůžeš změnit, aby měl alibi, když si chudáček tu milenku pořídí. Měl by tě podpořit a pochopit, zvlášť pokud v jiných oblastech jsi taková jak píšeš. Copak jsme někdo dokonalý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.13 12:39

@Emilie Já ale přišla s dobrým úmyslem se pomazlit :lol: ten sex z toho vyplynul a ani si nejsem vědomá, že bych byla ta, co by to převrátila v sex. Ale vyčítat mi to, to on umí :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
402
15.1.13 12:40

Máme to doma stejné, na mě zase asi z dětství působí to, že táta mamku a občas i nás byl a byl hodně agresivní, takže jsem šla do světa dospělých s pokřiveným obrazem muže. Můj manžel je skvělý chlap, citlivý, něžný, láskyplný, ale zároveň dokáže být pravou hlavou rodiny. I přesto mu ale nedokážu dodnes normálně říct „Miluju Tě“, i když on to říká pořád, nedokážu se za ním přijít pomazlit, i když on chodí za mnou pořád.. a taky mi to vyčítá, i když ví, co zatím je a že jsem, jak sám říká, ledová královna. Nikdy by ale z pusy nevypustil, něco o milence, natož to udělal z takovéhoto důvodu :zed: Nám na nich taky něco vadí a smířili jsme se už s tím, že je nepředěláme, tak to holt musejí udělat v něčem taky. Nejdůležitější je přece tolerance ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20519
15.1.13 12:41
@Anonymní píše:
@Emilie Já ale přišla s dobrým úmyslem se pomazlit :lol: ten sex z toho vyplynul a ani si nejsem vědomá, že bych byla ta, co by to převrátila v sex. Ale vyčítat mi to, to on umí :cert:
:nevim:

Já jen, že ti můžu jen popsat, jak to vypadá z hlediska toho, kdo to takhle vnímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.13 12:43

@andelka83 Také jsem mu říkala něco ve stylu, co píšeš a on mi odvětil, že nemohl tušit, že mu to bude chybět až tak moc. To, jak se ohání tou milenkou, tak mi je už víceméně jasné, že si dělá alibi, hlavně aby za to nemohl on a já mu to nemohla vyčítat a spíše se cítila za to „zodpovědná“. :nevim:
Prý už ani nemá motivaci se se mnou pokoušet mazlit, že je prý na mě vidět, jak mě tím obtěžuje, což si myslím, že je hloupost. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.13 12:45

@Emilie Abych řekla pravdu, celkem by mě zajímaly pocity druhé strany, já si je jen s těží představím :think:

• Citovat
  • Nahlásit
28138
15.1.13 12:46
@Anonymní píše:
@andelka83 Také jsem mu říkala něco ve stylu, co píšeš a on mi odvětil, že nemohl tušit, že mu to bude chybět až tak moc. To, jak se ohání tou milenkou, tak mi je už víceméně jasné, že si dělá alibi, hlavně aby za to nemohl on a já mu to nemohla vyčítat a spíše se cítila za to „zodpovědná“. :nevim:
Prý už ani nemá motivaci se se mnou pokoušet mazlit, že je prý na mě vidět, jak mě tím obtěžuje, což si myslím, že je hloupost. :roll:

to teda je. Empatie moc nepobral a popravdě asi o další vztah s tebou nemá zájem…jako člověk může říct, že mu něco chybí, zkusit to s druhým prodiskutovat, jaké jsou možnosti, najít řešení, kompromis..ale to on nedělá. Je škoda že se takhle chová, když máte malé dítko.
Přijde mi to hrozně dětinské, vyžadovat tohleto, když ví, jak to máš a že se snažíš. Měl by to ocenit a ne ještě pošlapat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
15.1.13 12:46
@Anonymní píše:
@Emilie Já ale přišla s dobrým úmyslem se pomazlit :lol: ten sex z toho vyplynul a ani si nejsem vědomá, že bych byla ta, co by to převrátila v sex. Ale vyčítat mi to, to on umí :cert:

nechci sýčkovat, ale jsi si jistá, že nikoho nemá? chybí mu mazlení a mluví o milence? milenku jen na mazlení? - to je trochu absurdní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28138
15.1.13 12:48
@Anonymní píše:
@Emilie Abych řekla pravdu, celkem by mě zajímaly pocity druhé strany, já si je jen s těží představím :think:

já to znám i z druhé strany, ale nechci to tu veřejně rozebírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.13 12:50

@analoja Ani nevím kdy by měl na to čas. Z práce chodí hned domů, o víkendech je doma a v práci má pouze mužský kolektiv. Ale jistá si tím rozhodně nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.13 12:51

@kaca.zagi Závidím, že máš muže, co to chápe.

• Citovat
  • Nahlásit
lihow
15.1.13 12:52

mazlení a chlapi

Mazlení je opravdu obecně spíše „problém“ chlapů. Řada chlapů ho vůbec nepotřebuje. Jiní se zase mazlí jen při zamilovanosti, anebo na až ve vyšším věku, kdy z různých důvodů nabývá mazlení na důležitosti.

• Citovat
  • Nahlásit
H1
15.1.13 12:54

Tak mít ženu, která nechce mazlení, to bych nedal.. Naštěstí jsem si vybral takovou, která občas příjde se pomazlit…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat