Medorisper - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 19:23

Medorisper - zkušenosti

Dobrý den,
psychiatrička mi předepsala Medorisper, máte s ním někdo nějaké zkušenosti?
Děkuji. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
392
11.11.21 20:03

Co by tě konkrétně zajímalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4254
11.11.21 20:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,
psychiatrička mi předepsala Medorisper, máte s ním někdo nějaké zkušenosti?
Děkuji. ;)

Ahoj, brala jsem ho už docela dávno, ale teklo mi po něm mléko (může zvyšovat prolaktin), takže jsem ho musela vysadit. Teď beru jiná AP. Můžu se zeptat, na co ho máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
11.11.21 21:28

Syn jej užívá. Předchozí troje AP mu neseděly (vedlejší účinky), tyto bere dlouhodobě. Zvyšují mu chuť k jídlu. Jinak ale fungují i při nízkých dávkách, které bere, přesně tak, jak od nich potřebujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 10:55

@LaRoux Ahoj, zajímalo by mě, jak ho kdo snášel, jestli se mám obávat nějakých nežádoucích účinků…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 10:57

@Lollitka Ahoj, děkuji za příspěvek. Nevím, jak bych to popsala, asi jako bludy. Bylo mi diagnostikováno OCD (na to mám Sertralin), ale kvůli těm bludům mi na noc doktorka ještě predepsala ten Medorisper.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 10:59

@Kakika ahoj, děkuji za příspěvek. Jsem ráda, že tyto léky syn snáší dobře, snad to tak bude i u mě. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
392
12.11.21 12:44
@Anonymní píše:
@LaRoux Ahoj, zajímalo by mě, jak ho kdo snášel, jestli se mám obávat nějakých nežádoucích účinků…

Z té medikace chápu, že se léčíš s BAP? Tahle kombinace by měla mít dobré terapeutické výsledky a myslím, že to tvůj ošetřující lékař nastavil dobře. Nějaké NÚ se u Risperidonu mohou objevit, jak psala @Lollitka ta prolaktinemie, sedace (hlavně na začátku léčby), přírůstek váhy může být, ale nemusí. Obecně jsou antipsychotika 2.gen. dobře snášená a účinná a nebála bych se ničeho. Držím palce, ať to zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
12.11.21 12:49
@Anonymní píše:
@Lollitka Ahoj, děkuji za příspěvek. Nevím, jak bych to popsala, asi jako bludy. Bylo mi diagnostikováno OCD (na to mám Sertralin), ale kvůli těm bludům mi na noc doktorka ještě predepsala ten Medorisper.

Už vidím tu diagnózu :) Pokud máš Medorisper na uklidnění na noc, tak to určitě nebude vysoká denní dávka a tím pádem bych se velkých vedlejších účinků už vůbec nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat