Měl někdo jít na krev na CA 125?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 14:22
Mel nekdo jit na krev na CA 125?

Zdravim devcata, mam na vas prosbu, ja vubec nevim co se deje. Byla jsem na prohlidce protoze me boli dole v podbrisku. Rekla mi, ze tam mam nejaky fibrom ci neco. Dala mi zadanku na krev, pry abychom si byly jiste, ze je vse v poradku, na te zadance je zaskrtle ONLOGENNI MARKERY - CA 125. Ja si nasla, ze je to na rakovinu vajecniku.
Mam sileny strach, znamena to, ze jdu na twszovani zda nemam rakovinu? Jsem mlada, je mi 20 let a mam sileny strach.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 19.04.18 14:34
@Anonymní píše:
Zdravim devcata, mam na vas prosbu, ja vubec nevim co se deje. Byla jsem na prohlidce protoze me boli dole v podbrisku. Rekla mi, ze tam mam nejaky fibrom ci neco. Dala mi zadanku na krev, pry abychom si byly jiste, ze je vse v poradku, na te zadance je zaskrtle ONLOGENNI MARKERY - CA 125. Ja si nasla, ze je to na rakovinu vajecniku.
Mam sileny strach, znamena to, ze jdu na twszovani zda nemam rakovinu? Jsem mlada, je mi 20 let a mam sileny strach.

Já chodím na ca 125 už 11let. Potvrdí se tím případně endonetrioza. O te ti nic neříkala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 14:36

@lachtanice86 nene, co to je? :(

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 19.04.18 14:38
@Anonymní píše:
@lachtanice86 nene, co to je? :(

Buď v klidu proboha. O nic nejde. Zbytečně se desis. A nemáš v ruce nic než jen žádanku. Vydrž na vysledky.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 19.04.18 15:27

Zřejmě mluvila o fibróze. Může se jednat o stav po gynekologickém zánětu případně o endometriózu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 16:20

@Karleon a na to potrebuji jit na krev na onlogenni? CA 125?

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 19.04.18 16:47
@Anonymní píše:
@Karleon a na to potrebuji jit na krev na onlogenni? CA 125?

Opravdu netuším co je onlogenni. A jestli je to endo tak říkám znovu že ano. @kocka123

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 19.04.18 17:46
@Anonymní píše:
@Karleon a na to potrebuji jit na krev na onlogenni? CA 125?

Tak změň lékařku, když tě nědostatečně informuje o průběhu léčby. Ještě by se mi nikdy u žádného lékaře nestalo, že by navrhl vyšetření a nebyl mi u toho schopný říct, co a proč dělá a co nám to může říct.

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 19.04.18 18:49

@Karleon jde o to jestli se lékaře zeptala

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 19.04.18 20:46
@lachtanice86 píše:
@Karleon jde o to jestli se lékaře zeptala

Tak by to být nemělo. Na mě vždy lékař všechno vychrlí, že ani moc nemám na co se ptát. A to vždy, když řeším samu sebe, i když jdu s dětmi Nestalo se mi nikdy, že bych odcházela z ordinace a čemukoli nerozuměla.

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 19.04.18 21:04

@Karleon já taky ne. A když vím že mě něco čeká tak si klidně i otázky napíšu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama