Reklama

Měl tady někdo fibrom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočka123
Kecalka 115 příspěvků 19.04.18 13:47
Mel tady nekdo fibrom?

Ahojky, mel nekdo z vas fibrom? Doktorka mi ho dneska nasla a rekla, ze mam jit na krev a pak po MS se zastavit, vic nevim :( Tak se bojim, co to je? Jak se to leci, jake jsou rizika? Dekuju

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:51

Mám, kožní mi říkala, že není škodlivý a možná se sám ztratí. Neposlala tě na krev kvůli něčemu jinému?

Kočka123
Kecalka 115 příspěvků 19.04.18 13:52

Nene rikala, ze me tam posle at vime, ze je vse v poradku. Poznam na te zadance, na co me posilaji?

Kočka123
Kecalka 115 příspěvků 19.04.18 13:53

A myslim, gynekologicky fibrom. Ne na kuzi

lachtanice86
Kelišová 5717 příspěvků 19.04.18 14:36

@Kočka123 dotaz nemusíš zakládat 2×. Nepanikar a výdrž co řeknou výsledky ca 125. Mou odpověď máš v druhé diskuzi

Terka46
Stálice 59 příspěvků 19.04.18 22:05

@Kočka123
Ahoj já měla. Dr mě poslala na laparoskopii pac si nebyla jistá co to je. A vyoperovali 6cm fibrom, který pak poslali na rozbor a zjistili že to nebylo nic zhoubneho :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama