Měl to někdo stejně? Řešit miminko v 18

28
19.4.18 07:19

Měl to tak někdo stejně?

Ahoooj :palec:
Chtěla jsem se ujistit že nejsem jediný blázen..je mi 18, a poslední dobou furt koukám na nějaké dětské oblečky, vím jaký budu chtít kočárek až to přijde a podobně..prostě blázen..Mám děti ráda a hlavně s přítelem si je pořídit chci. Ale nejdříve dodělat školu pak si můžu dělat co chci..Beru antikoncepci. Problém je v tom že poslední dobou jsem pořád unavená, bolí mě hlava, furt bych spala..A jak jsem zblbla tak se strestuju jestli opravdu nemůžu být těhotná :think: :D
Tak doufám že s menstruace dostaví jak má..Dělal to taky někdo že se mu líbilo ty malickaty věci už v 18? :zed: :zed: :zed: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48368
19.4.18 07:33

To je úplně nomání, Udo. Hlavně si udělej školu. Jakou děláš? Řekl bych speciální pedagogika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1200
19.4.18 07:38

Ano, ale postupem doby se i ten vkus na kočárky a pod měnil… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
19.4.18 08:18

Úplně normální :oops: A ano taky měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.18 08:27

Já mám vždy během ovulace a menstruace podivné stavy :D Vždycky je to takové „jééé, to je roztomilé, to bude někdy naše miminko taky nosit! a podívej na ty hezké botičky! A tam v kočárku je strašně roztomilé miminko!“ a o minut později už jedu svoje staré „Jsi normální?! Dítě?! Zapomeň, to až za deset let, až budeme zajištění, mít bydlení a stabilní práci, ani na děcko nemysli! Jsem moc mladá na to!“ :D - je mi 20 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
19.4.18 11:45

Koukám, že jsi založila pro jistotu hned dvě diskuze na toto téma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu