Měl to někdo stejně? Řešit miminko v 18

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 07:19
Měl to tak někdo stejně?

Ahoooj :palec:
Chtěla jsem se ujistit že nejsem jediný blázen..je mi 18, a poslední dobou furt koukám na nějaké dětské oblečky, vím jaký budu chtít kočárek až to přijde a podobně..prostě blázen..Mám děti ráda a hlavně s přítelem si je pořídit chci. Ale nejdříve dodělat školu pak si můžu dělat co chci..Beru antikoncepci. Problém je v tom že poslední dobou jsem pořád unavená, bolí mě hlava, furt bych spala..A jak jsem zblbla tak se strestuju jestli opravdu nemůžu být těhotná :think: :D
Tak doufám že s menstruace dostaví jak má..Dělal to taky někdo že se mu líbilo ty malickaty věci už v 18? :zed: :zed: :zed: :mavam: :mavam:

Reklama

Reakce:

mrav
Echt Kelišová 7951 příspěvků 19.04.18 07:33

To je úplně nomání, Udo. Hlavně si udělej školu. Jakou děláš? Řekl bych speciální pedagogika.

Aromalampa
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 19.04.18 07:38

Ano, ale postupem doby se i ten vkus na kočárky a pod měnil… :mrgreen:

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 19.04.18 08:18

Úplně normální :oops: A ano taky měla

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 19.04.18 08:27

Já mám vždy během ovulace a menstruace podivné stavy :D Vždycky je to takové „jééé, to je roztomilé, to bude někdy naše miminko taky nosit! a podívej na ty hezké botičky! A tam v kočárku je strašně roztomilé miminko!“ a o minut později už jedu svoje staré „Jsi normální?! Dítě?! Zapomeň, to až za deset let, až budeme zajištění, mít bydlení a stabilní práci, ani na děcko nemysli! Jsem moc mladá na to!“ :D - je mi 20 :D

Kuliočka
Stálice 53 příspěvků 19.04.18 11:45

Koukám, že jsi založila pro jistotu hned dvě diskuze na toto téma :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama