Vyšší hodnota červených krvinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 56 příspěvků 18.04.18 20:29
Vyssi hodnota cervenych krvinek

Ahoj, chtela bych se zeptat, dcera 1 rok byla na kontrolnim krevnim obrazu, protoze mela malo zelezo a obraz byl v norme, Jen ma vyssi hodnotu cervenych krvinek 5500, hemoglobin je uz v norme. Doktorka to okomentovala jako nevyznamnou zmenu. Krev byla brana 14 dni po dobrani antibiotik kvuli zanetu sttedniho ucha. Myslite, ze to je v pohode?

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 18.04.18 20:34

Já mela chudokrevnost a brala železo. Mela jsem hodně červených krvinek ale byly hodně malé :nevim:

leryl
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 18.04.18 21:30

Pokud Vám doktorka řekla, že je to bezvýznamné, tak ji věřte, jinak hodnota červených krvinek 5500 je nesmysl.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46133 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 07:04
@leryl píše:
Pokud Vám doktorka řekla, že je to bezvýznamné, tak ji věřte, jinak hodnota červených krvinek 5500 je nesmysl.

Neni

leryl
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 21.04.18 15:31

@Lama Lama hodnoty erytrocytů jsou mezi 3.9- 5.5.10/12 na litr, žádné tisíce tam nefigurují.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46133 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 15:36
@leryl píše:
@Lama Lama hodnoty erytrocytů jsou mezi 3.9- 5.5.10/12 na litr, žádné tisíce tam nefigurují.

dyt ona tam neuvádí jednotky. třeba to má v nanolitru. :nevim: pak ti těch 5,5 vychází na 5500

leryl
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 21.04.18 20:11

@Lama Lama Jelikož jsem z oboru tak vím, jak se udává počet erytrocytů, to je celé. Každý parametr má své zažité jednotky.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46133 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 20:17
@leryl píše:
@Lama Lama Jelikož jsem z oboru tak vím, jak se udává počet erytrocytů, to je celé. Každý parametr má své zažité jednotky.

Jsem z oboru taky a zazila uz jsem leccos. Dytvubec ň vime, jestli jeje cr, evropa

Bgf
Stálice 56 příspěvků 21.04.18 20:47

Test se dělal v Belgii, teď to nemám u sebe, abych se podívala na tu jednotku, ale četla jsem to jako 5.500 :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama