Reklama

Vyšší hodnota červených krvinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 68 příspěvků 18.04.18 20:29
Vyssi hodnota cervenych krvinek

Ahoj, chtela bych se zeptat, dcera 1 rok byla na kontrolnim krevnim obrazu, protoze mela malo zelezo a obraz byl v norme, Jen ma vyssi hodnotu cervenych krvinek 5500, hemoglobin je uz v norme. Doktorka to okomentovala jako nevyznamnou zmenu. Krev byla brana 14 dni po dobrani antibiotik kvuli zanetu sttedniho ucha. Myslite, ze to je v pohode?

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 20:34

Já mela chudokrevnost a brala železo. Mela jsem hodně červených krvinek ale byly hodně malé :nevim:

leryl
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 18.04.18 21:30

Pokud Vám doktorka řekla, že je to bezvýznamné, tak ji věřte, jinak hodnota červených krvinek 5500 je nesmysl.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47828 příspěvků 19.04.18 07:04
@leryl píše:
Pokud Vám doktorka řekla, že je to bezvýznamné, tak ji věřte, jinak hodnota červených krvinek 5500 je nesmysl.

Neni

leryl
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 21.04.18 15:31

@Lama Lama hodnoty erytrocytů jsou mezi 3.9- 5.5.10/12 na litr, žádné tisíce tam nefigurují.

Hvězda diskuse 47828 příspěvků 21.04.18 15:36
@leryl píše:
@Lama Lama hodnoty erytrocytů jsou mezi 3.9- 5.5.10/12 na litr, žádné tisíce tam nefigurují.

dyt ona tam neuvádí jednotky. třeba to má v nanolitru. :nevim: pak ti těch 5,5 vychází na 5500

leryl
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 21.04.18 20:11

@Lama Lama Jelikož jsem z oboru tak vím, jak se udává počet erytrocytů, to je celé. Každý parametr má své zažité jednotky.

Hvězda diskuse 47828 příspěvků 21.04.18 20:17
@leryl píše:
@Lama Lama Jelikož jsem z oboru tak vím, jak se udává počet erytrocytů, to je celé. Každý parametr má své zažité jednotky.

Jsem z oboru taky a zazila uz jsem leccos. Dytvubec ň vime, jestli jeje cr, evropa

Bgf
Stálice 68 příspěvků 21.04.18 20:47

Test se dělal v Belgii, teď to nemám u sebe, abych se podívala na tu jednotku, ale četla jsem to jako 5.500 :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama