Melir v 24 tt těhotenství

27
12.9.21 17:25

Melir v 24 tt těhotenství

Ahojte holky 😘 chtěla jsem se zeptat jsem ve 24 tt a chtěla jsem se právě objednat ke kadeřnici na barvení vlasů má někdo z vas nějakou zkušenost? Jestli to neublizi nějak miminku? Děkuju ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
377
12.9.21 17:30

Ale proboha ????

Pokud ti bude dávat tu barvu na hlavu a ty máš dítě v děloze, tak… 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.9.21 17:32

@MamculeVerca Proto se tu ptám, protože jsem četla i ze některé normálně chodí, akorat ze nebude to třeba takový odstín jenže se bojím abych neublížila malému tak se ptám ještě tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
12.9.21 17:40

Natálko, jsi těhotná, ne nemocná. Tvá barva na vlasech tvému dítěti nemůže nic udělat, užívej si těhotenství, moc nečti na netu, nech tomu volný průběh :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.9.21 17:43

@DanielaD Moc děkuji jsi zlatíčko ❤️takže chápu dobře ze když půjdu ke kadeřnici tak se nic nestane malému?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
12.9.21 17:46

Mamka mne dělala melír v 14 TT. Malé nic není a barva chytla celkem normálně (na to, že to barvila mamka, protože byla korona :D ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.9.21 17:49

@Nicole 1234 Fakt Jo?😂 No já se strašně bojím ze to malému nějak ublíží ale tak když ses barvila i docela tak brzy a nestalo se nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
12.9.21 17:54
@Natalka284 píše:
@Nicole 1234 Fakt Jo?😂 No já se strašně bojím ze to malému nějak ublíží ale tak když ses barvila i docela tak brzy a nestalo se nic.

Natálko, jediné co se může stát, že se ti narodí klučina s melírem, ale i to se dá zvládnout, kdo má miminko s melírem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
12.9.21 17:56

Udělat to nic neudělá, ale bacha na to, že v těhotenství můžou barvy chytat jinak než obvykle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
12.9.21 17:59

Ptala jsem se na to gynekologa v těhotenství, říkal že je to v pořádku a můžu jít. Akorát aby to kadeřnice nepatlala moc na kůži. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
12.9.21 18:02

Chodila jsem ke kadeřnici celé těhotenství. Vůbec by mě nenapadlo to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18926
12.9.21 18:03

Co je to zase za dotaz? 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
12.9.21 18:09

Noo, sestrenka se sla nechat obarvit v tehotenstvi, nikdy se ji nic nestalo a zmenou hormonu mela silenou alergickou reakci, oteklou hlavu a oblicej. Nechci te strasit, ale jenom aby tady rypalky nerikaly, jaka je to samozrejmost, ze se nic nestane a ses vlastne hloupa ze se ptas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
12.9.21 18:10
@Markétka111 píše:
Noo, sestrenka se sla nechat obarvit v tehotenstvi, nikdy se ji nic nestalo a zmenou hormonu mela silenou alergickou reakci, oteklou hlavu a oblicej. Nechci te strasit, ale jenom aby tady rypalky nerikaly, jaka je to samozrejmost, ze se nic nestane a ses vlastne hloupa ze se ptas :lol:

Melír se nedává na kůži, z toho těžko bude mít alergickou reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
12.9.21 18:12
@Natalka284 píše:
@MamculeVerca Proto se tu ptám, protože jsem četla i ze některé normálně chodí, akorat ze nebude to třeba takový odstín jenže se bojím abych neublížila malému tak se ptám ještě tu.

Slibuji, že pokud tu barvu nebudeš dávat do vagíny, do žíly nebo ji pojídat, neublíží miminku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat