Melody Box

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cyesis
Kecalka 220 příspěvků 17.10.08 18:38
Melody Box

Maminky máte některá zkušenost s tímto: http://www.eshopbaby.cz/…ymoov-p1334/
mě to teď uplně nadchlo. máme pěti měsíčního chlapečka a rád usíná u klidných melodií…
myslíte že to má cenu ještě kupovat??? moc se mi líbí že má i zvuky přírody. hledala sem je na internetu, ale nic jsem nenašla. a ten tlukot srdce je taky super…

Reakce:
zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 17.10.08 18:51

cyesis vypadá to moc hezky!!! my máme zvuky letní louky na kolotoči se světelnými efekty apod. za 1500,– Tak toto vypadá líp ;-)

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 17.10.08 19:01

a co říkáte na toto: http://www.e-detskysvet.cz/…robnosti.php?… ?? to se mi líbí snad ještě víc

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 17.10.08 19:54

Tohle je prima diskuse, chtěla jsem založit podobnou. Mladší holčičce se strašně líbí kolotoč nad postýlkou, máme takový ten nejobyčejnější po starší dceři. Už jsem chtěla koupit lepší kolotoč (medvídky s promítačkou od Fisher price), ale říkám si, že za chvilku by na ty hračky už dosáhla a museli bychom ho sundat .. přece jenom je to dost peněz. Tak přemýšlím, co místo kolotoče … ty zvukové hračky nejsou špatné (i když nevím, proč to stojí takovou pálku. jestli spíš nekoupit za tři stovky malý cd přehrávač a nepouštět nějaký dětský cdčko :?

Ráda bych něco hýbacího plus hracího -nemáte někdo nějakou takovou osvědčenou hračku? Díky za tip!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >