Je nějaká možnost, že jsem těhotná?

Anonymní
8.4.20 13:43

Mences

Ahoj holky mám na vás takovou prosbu.. Uz přes rok a půl neberu antikoncepci.. A s přítelem se už 3 měsíce snažíme o miminko.. Poslední menstruaci jsem měla od 14.3 do 15.3..jindy ji mám 4-5 dní.. Teď mě každé ráno pobolívá v podbřišku.. Minulý týden jsem si dělala těhotenský test a byl negativní..
Ale pořád mám pocit že se s semnou něco děje.. Mám pořád chutě.. Pořád se mi mění nálady.. (asi to moc řeším) protože miminko hrozně chci ????
Dnes jsem menstruaci opět dostala..
Myslíte že je nějaká možnost že bych byla těhotná? Děkuji za odpověď ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lynx.lynx
8.4.20 13:45

To snad není pravda :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3044
8.4.20 13:47

A ja uz se tesila, ze budeme pect macesy na Pesach. A vony to kramy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941

Jo a asi to budou trojčata :nevim: negativní test znamená, že nejsi tehotna… Pokud testu neveris zajdi na gyndu a oni ti vysvětlí jak to funguje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24104

Pokud si dostala ten tvůj mences, tak pravděpodobně těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1684
8.4.20 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám na vás takovou prosbu.. Uz přes rok a půl neberu antikoncepci.. A s přítelem se už 3 měsíce snažíme o miminko.. Poslední menstruaci jsem měla od 14.3 do 15.3..jindy ji mám 4-5 dní.. Teď mě každé ráno pobolívá v podbřišku.. Minulý týden jsem si dělala těhotenský test a byl negativní..
Ale pořád mám pocit že se s semnou něco děje.. Mám pořád chutě.. Pořád se mi mění nálady.. (asi to moc řeším) protože miminko hrozně chci ????
Myslíte že je nějaká možnost že bych byla těhotná? Děkuji za odpověď ????

Proč si neuděláš test znovu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
8.4.20 13:50
@Anonymní píše:
Myslíte že je nějaká možnost že bych byla těhotná? Děkuji za odpověď ????

Já hsem asi totální trubka, nechápu mences.. Může mi to tady někdo z těch zkušenějších vysvětlit, prosím?… :mrgreen: :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
8.4.20 13:52
@ontarova.stara píše:
A ja uz se tesila, ze budeme pect macesy na Pesach. A vony to kramy.
:mrgreen: Já se z tebe jednou poto… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
8.4.20 13:53
@Betty MacDonald píše:
Já hsem asi totální trubka, nechápu mences.. Může mi to tady někdo z těch zkušenějších vysvětlit, prosím?… :mrgreen: :jazyk: :mrgreen:

Kdyz se manza/prita nekvalitne tuli, prijde mences.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3260
8.4.20 13:53

No měla jsi ms už 2×, tt negativní. Takže ne, těhotná nejsi. Příznaky si vsugerováváš. Doporučuji se tolik nesledovat a hlavně se uklidnit. Psychika je mocná a tím svým neustálým myšlením si to těhotenství sama můžeš oddálit. Kolik je případů, že se lidi snaží a snaží až nakonec to vzdaji soustředí se na něco jiného a pak to přijde. Uklidni se. Snažíte se tři měsíce, to vůbec není žádná doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
8.4.20 13:54

Tehotna ne ale dementni urcite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1694
8.4.20 14:02

Bože, do čeho jsi to rozum dal :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
8.4.20 14:04

Když je mences, je to v pércině a mumino nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
8.4.20 14:05
@ontarova.stara píše:
Kdyz se manza/prita nekvalitne tuli, prijde mences.

A když normální chlap normálně kuká, tak to tajemné mences jako nepřijde?!??? :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
8.4.20 14:06
@Bobsh píše:
Když je mences, je to v pércině a mumino nebude.
:lol: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama