Ovu test před ms

147
7.4.20 22:01

Ovu test před ms

Ahoj, s přítelem se snažíme 2 a půl roku o miminko. Bohužel neúspěšně, hormonální profil v pořádku, přítel spermiogram výborný. V únoru jsem byla na laparoskopii( průchodnosti vejcovodů) kde mi byl zjištěn neprůchozí levý vejcovod. 11.3. Jsem měla poslední Ms, 28.3. byl ovu test pozitivní. Dnes 7.4.jsem si zkusila jen tak udělat ovu test a byl zase pozitivní. Ms mám nepravidelnou. Nesetkala ste se stim některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35
7.4.20 22:30

Já v lednu, a teď jsem v 17tt. Bylo mi divné, že mi sílil ovu test před ms, a hodně se psalo, že by to mohlo být těhu, a taky že bylo. A taky jsem byla na laparaskopii, no a měsíc na to jsem otěhotněla. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
7.4.20 22:44
@AndulkaGa píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme 2 a půl roku o miminko. Bohužel neúspěšně, hormonální profil v pořádku, přítel spermiogram výborný. V únoru jsem byla na laparoskopii( průchodnosti vejcovodů) kde mi byl zjištěn neprůchozí levý vejcovod. 11.3. Jsem měla poslední Ms, 28.3. byl ovu test pozitivní. Dnes 7.4.jsem si zkusila jen tak udělat ovu test a byl zase pozitivní. Ms mám nepravidelnou. Nesetkala ste se stim některá?

Ahoj včera jsem to řešila v jiných skupinkách. Tohle jsou moje testy tedkon první je včera vecer druhý dnes ráno a poslední je tedkon z odpoledme všechny úplně ukazkove pozitivní jsem 32dc a taky jsem z toho paf. Udělala jsem si ráno tt a negativní. Asi za hodinu se mi objevil i ovu hlen :andel: Takže být tebou testuju teď dál a zkusím ráno tt a svůj i hlen :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.4.20 09:32

@Nell94
Jeeee, paráda to ti gratuluji :srdce:
Já právě pak po ovulaci zkoušela testovat asi další 3dny ale už byl jasně negativní a včera toto. Odpoledne si zkusím udělat ovu test co tam bude dnes, na tt by bylo ještě brzy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.4.20 09:34

@Lebedka99
Ahoj, děkuji za názor tobe přeji ať na tt najdeš vysněné // :srdce: Jak dlouho se snažíte?
Jak pročítám jiné diskuze tak máme aai velikou šanci :blush: jen teda ja mam asi brzy na tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
8.4.20 12:52
@AndulkaGa píše:
@Lebedka99
Ahoj, děkuji za názor tobe přeji ať na tt najdeš vysněné // :srdce: Jak dlouho se snažíte?
Jak pročítám jiné diskuze tak máme aai velikou šanci :blush: jen teda ja mam asi brzy na tt.

Heled necelé 3 měsíce ale měla jsme rozhazeny cyklus a jendou anovulak a teď jsem měla uplne ukazkovou ovu tak snad to vyjde co tt??? Delala jsi? Já jsem zkusila tt i ovu a asi se opravdu jednalo o ovulaci takže uvidíme, mazlenicko bylo takže budeme doufat :srdce: jak dlouho vy?? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.4.20 13:10

@Lebedka99 tt jsem si ještě nedělala podle mě je příliš brzy a nechci být zklamaná, že to zase nevyšlo. Překvapil mě právě ten pozitivní ovu test :) jinak se snažíme 2 a půl roku. Máme zasebou spermiogram, hormonální profil, profouknuti vejcovodů kde mi zjistili levý vejcovod zcela neprůchozí :( ale nevzdáváme to. Snad se nám všem zadari co nejdříve :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
8.4.20 13:35

A ms očekávas kdy? Jestli dobře počítám dnes si 11dpo? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.4.20 13:57

Jojo 11DPO :blush: a ms nevím kdy dostanu opravdu to mám hrozně rozházené :persevere: např. Listopad, prosinec ms nedorazila a v lednu jsem ji dostala rovnou 2×., v únoru 9.2. A v březnu 11.3..proto mi na gyn řekla ať si dělám ovu testy zda mám ovulaci. Kamarádka mi doporučila clostilbegyt tak se pak nato chci poptat u mudr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama