Ovu test před ms

387
7.4.20 22:01

Ovu test před ms

Ahoj, s přítelem se snažíme 2 a půl roku o miminko. Bohužel neúspěšně, hormonální profil v pořádku, přítel spermiogram výborný. V únoru jsem byla na laparoskopii( průchodnosti vejcovodů) kde mi byl zjištěn neprůchozí levý vejcovod. 11.3. Jsem měla poslední Ms, 28.3. byl ovu test pozitivní. Dnes 7.4.jsem si zkusila jen tak udělat ovu test a byl zase pozitivní. Ms mám nepravidelnou. Nesetkala ste se stim některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
7.4.20 22:30

Já v lednu, a teď jsem v 17tt. Bylo mi divné, že mi sílil ovu test před ms, a hodně se psalo, že by to mohlo být těhu, a taky že bylo. A taky jsem byla na laparaskopii, no a měsíc na to jsem otěhotněla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
7.4.20 22:44
@AndulkaGa píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme 2 a půl roku o miminko. Bohužel neúspěšně, hormonální profil v pořádku, přítel spermiogram výborný. V únoru jsem byla na laparoskopii( průchodnosti vejcovodů) kde mi byl zjištěn neprůchozí levý vejcovod. 11.3. Jsem měla poslední Ms, 28.3. byl ovu test pozitivní. Dnes 7.4.jsem si zkusila jen tak udělat ovu test a byl zase pozitivní. Ms mám nepravidelnou. Nesetkala ste se stim některá?

Ahoj včera jsem to řešila v jiných skupinkách. Tohle jsou moje testy tedkon první je včera vecer druhý dnes ráno a poslední je tedkon z odpoledme všechny úplně ukazkove pozitivní jsem 32dc a taky jsem z toho paf. Udělala jsem si ráno tt a negativní. Asi za hodinu se mi objevil i ovu hlen :andel: Takže být tebou testuju teď dál a zkusím ráno tt a svůj i hlen :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.4.20 09:32

@Nell94
Jeeee, paráda to ti gratuluji :srdce:
Já právě pak po ovulaci zkoušela testovat asi další 3dny ale už byl jasně negativní a včera toto. Odpoledne si zkusím udělat ovu test co tam bude dnes, na tt by bylo ještě brzy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.4.20 09:34

@Lebedka99
Ahoj, děkuji za názor tobe přeji ať na tt najdeš vysněné // :srdce: Jak dlouho se snažíte?
Jak pročítám jiné diskuze tak máme aai velikou šanci 😊 jen teda ja mam asi brzy na tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
8.4.20 12:52
@AndulkaGa píše:
@Lebedka99
Ahoj, děkuji za názor tobe přeji ať na tt najdeš vysněné // :srdce: Jak dlouho se snažíte?
Jak pročítám jiné diskuze tak máme aai velikou šanci 😊 jen teda ja mam asi brzy na tt.

Heled necelé 3 měsíce ale měla jsme rozhazeny cyklus a jendou anovulak a teď jsem měla uplne ukazkovou ovu tak snad to vyjde co tt??? Delala jsi? Já jsem zkusila tt i ovu a asi se opravdu jednalo o ovulaci takže uvidíme, mazlenicko bylo takže budeme doufat :srdce: jak dlouho vy?? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.4.20 13:10

@Lebedka99 tt jsem si ještě nedělala podle mě je příliš brzy a nechci být zklamaná, že to zase nevyšlo. Překvapil mě právě ten pozitivní ovu test :) jinak se snažíme 2 a půl roku. Máme zasebou spermiogram, hormonální profil, profouknuti vejcovodů kde mi zjistili levý vejcovod zcela neprůchozí :( ale nevzdáváme to. Snad se nám všem zadari co nejdříve :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
8.4.20 13:35

A ms očekávas kdy? Jestli dobře počítám dnes si 11dpo? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.4.20 13:57

Jojo 11DPO 😊 a ms nevím kdy dostanu opravdu to mám hrozně rozházené 😣 např. Listopad, prosinec ms nedorazila a v lednu jsem ji dostala rovnou 2×., v únoru 9.2. A v březnu 11.3..proto mi na gyn řekla ať si dělám ovu testy zda mám ovulaci. Kamarádka mi doporučila clostilbegyt tak se pak nato chci poptat u mudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.20 15:38

@AndulkaGa ahojky prosim prosim jak jsi dopadla??? Cekam na ms ale ovu testy sili. Tt jsou negativní. Pisnes prosim co to bylo???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
14.6.20 16:08

@DiAnkaZvonillka
Ahoj já třeba mívám ovulaci kolem 18-20dc ale mám nepravidelnou ms. Dnes jsem 18dc a testy sílí. Někde jsem četla, že prý snad i ovu test dokáže určit těhotenství ale to nevím 100%. Taky můžeš mít druhou ovulku to se prý taky může stát.
No a co se týče mě. Já měla minulý cyklus ovulaci 20dc měla sem 2 folikuly 18mm a 30mm. Od ovulace mě stále bolely vaječníky. Během dne se to střídalo. Nebyla to hrozná bolest ale cítila sem to. Když ms nepřicházela tak sem si udělala tt. Měla sem duchy na testu. Rozhodla jsem se, že si udělám digitální test který ukáže i týdny těhotenství. Vyšel mi pozitivní a 1-2tyden :smiling_face_with3_hearts: v tu chvíli jsem byla nejšťastnější na světě. Hned jsem se objednala na gyndu. Kde mi to potvrdili i z krve opravdu se jednalo o těhotenství. Byla jsem 5+1tt a já začala hrozně krvácet… V tu chvíli jsem byla úplně na dně. Druhý den mi potvrdila doktorka, že se jednalo o samovolny potrat.. Zhroutila jsem se.. Byla jsem na dně.. Dokonce teď beru antidepresiva a na léky spaní.. Po 2,5letech se konečně zadarilo a hned odešlo. Byla to pro mě hrozná rána. Už 3tyden stále krvácím a to budu mít každým dnem ovu takže příští měsíc zase na novo. Omlouvám se za román 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.20 12:34

@AndulkaGa tyyyjooo… No tak to ti nezavidim. Taky bych se zhroutila… Moje ovu testy jsou porad stejne a tehu testy zatim nic neukazuji… Az na jededen co byl beztak falešně pozitivni… Muj sileny cyklus pokračuje. Pritel je bezdetny a je mu 38let a uz by si mimiska moc přál. Me je 31 a taky bych moc chtela miminko. Sice uz dve lasky mam ale ja bych mohlq mit klidne skolku 🤗 deti miluju 🤗 🤗 akorat to ted jde nejak hur nez pred lety 😏 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.20 12:36

@AndulkaGa a jonak dekuji za román 🤗 pomohlo mi to znat tvuj nazor 🤗 dekuju a at se brzo zadari :wink: ja uz taky chci ms at muzu zacit nanovo… 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
15.6.20 12:43

@DiAnkaZvonillka
Opravdu mi přijdou ovu testy stále stejné. Zkus ještě vydržet a pak zkus udělat tt tak za týden. Kolikátý dc jsi?
Taky děti miluji a jsem asi nějaké lepidlo protože se na mě vždycky každé dítě prilepi :D
Mě je 26 a pritelovi je 32. A zatím sme oba bezdetni. Ale stále doufám v to, že se to brzy změní.
Tobě přeji ať se co nejdříve zadari a můžete se s přítelem radovat společně. Přítel má nějaké vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
15.6.20 12:46

@DiAnkaZvonillka
Jinak ja mam ovulační testy takto je to tento cyklus a taky se mi to zdá nějaké rozházené ale nato mě doktorka upozorňovala, že po biochemickém těhotenství to můžu mít rozházené takže taky nevím kdy ovu čekat :( tak snad co nejdříve, přestávám už spinit tak už se oba těšíme 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat