Menogon

1979
15.9.05 08:10

Menogon

Jak dlouho trvalo nez vam ho pojistovna schvalila? Jake s nim mate zkusenosti (kolikaty den cyklu zacinate pichat,kolik ampulek)? Pichate si ho sami nebo ne? Proste vsechno,co vite,prosim sem ,at vim do ceho jdu :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

133
21.9.05 19:09

ahoj, ja jsem take stimulovala menogonem, 2 cykly, z toho jednou na iui a jednou pokus o prirozene poceti. Pojistovne to trva asi tak 3 tydny, pak by mel byt u tveho dr. popr. v CAR. S pichanim je to slozite, je to totiz individualni, jednou jsem si pichala prvni tri dny 2 ampule, pak dalsi 3 dny jednu ampuly a pak druhy cyklus mi to zase cely zmenili, je fakt, ze se zatim nezadarilo, ale nevzdavame to, je to pripravek, ktery je obvykle dobre snasen a me ho pichala svagrova, ale pokud nemas v rodine zdr. sestru, daji ti zadanku a ty budes jezdit na pohotovost nebo k obvodacce, ale je to problem, protoze to musi byt pichnute + - ve stejnou dobu, alespon to rikali me, takze jestli jeste neco potrebujes vedet, klidne se ptej a preju, aby to tobe vyslo, papa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
21.9.05 19:55

Ahoj,
ja jsem taky stimulovala Menogonem, poprve to nevyslo (jedna ampule - mala davka na me, takze folikuly nedorostly, jak mely), po druhe (tri ampulky do jedne injekce) to vyslo a mame dvouleteho Ondru. Jinak ja jsem jela podle protokolu tusim 3.-5.-7.-9.-11. den cyklu, pak 12. den sono a ev. Pregnyl dle stavu folikulů.
Pichala jsem si ho sama, bez problemu. Nezadouci ucinky se taky nastesti zadne neprojevily.
A schvaleno jsem to mela hned - sla ja za reviznim. dr. a ten mi to rovnou podepsal…tehdy jsem byla pojistovna 211.
Drzim palce!
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama