Menší bulka v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:07
Menší bulka v prsu

Dobrý den, můžete mi poradit?
Dnes ve sprše jsem přejela po hrbolku na prsu, hned jsem začala zjišťovat co to je a nahmatala jsem si bouličku velikosti ženského nehtu na palci. Nemáte někdo zkušenosti? Nevím kam s tím mám jít a co mě čeká. Jé mi 23.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lenka_Hal
Echt Kelišová 9023 příspěvků 01.06.19 20:11

Tady s tim chodime na gynekologii, tam mi pisou i zadanky na mamograf, UZ…

NiksZ
Nováček 1 příspěvek 01.06.19 20:13

@Lenka_Hal Dobře, děkuji vám. :)

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 01.06.19 20:15

Myslim, ze i obvodak by te poslal na mamograf

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9023 příspěvků 01.06.19 20:19

Hlavne bych necekala. Uz pro klid vlastni duse, neodkladat! Ale neboj, vse bude ok :kytka:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 20:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, můžete mi poradit? Dnes ve sprše jsem přejela po hrbolku na prsu, hned jsem začala zjišťovat co to je a nahmatala jsem si bouličku velikosti ženského nehtu na palci. Nemáte někdo zkušenosti? Nevím kam s tím mám jít a co mě čeká. Jé mi 23.

Já s tím šla na gyndu a ta mě poslala na sono.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:22

@J.O.V Dobře, děkuji. :) a nevíte co to může být? :( hrozně mě to vyděsilo.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 20:26
@Anonymní píše:
@J.O.V Dobře, děkuji. :) a nevíte co to může být? :( hrozně mě to vyděsilo.

To ti nikdo neřekne, já viděla to nejhorší a měla jsem zánět. Antibiotika tu bulku stáhla. Ale podle mě, kdyby tam byla delší čas, tak by jsi si toho už všimla dřív. Tak že podle mě to nic vážného nebude. Každopádně návštěvu lékaře neodkládej. Zajdi na gyndu a ona tě někam pošle. Mě dala žadanku na sono a tam mě vzala hned na mamograf.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 01.06.19 20:27

Bud na gyndu, kde ti napisou doporuceni. Nebo v každém vetsim meste si muzes zajit i sama na vysetreni prsu, jen to zaplatis +- 500,–. Zagoogli, kde to ve vasem okoli delaji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:30

@J.O.V já se myji masážní žíňkou takže nemám přímý kontakt ale dnes jsem spáchala tak jsem to vzala rukama a ejhle. Takže ani nemohu jestli už tam není nějaký den ale, že by se mi udělala ze dne na den taková boule? No, snad to nic nebude. :)

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 20:34

Mě se udělala během týdne mega boule. Tak že klidně je to možné. A bolí tě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:40

@J.O.V Nebolí :roll:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 20:45

Mě bolela, ale já měla zánět, pak jsem měla nějakou jinou bulku a byla to zduřelá mléčná žláza a ta nebolela o velikosti hrášku.

Marben
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 01.06.19 20:50

Mammologie a co nejdřív i jako samoplatce. Nejspíš to bude cysta, ale jistota je jistota.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 18:55

Achjo :( Tak ráda bych si o tom popovídala s mámou nebo s přítelem ale nechci je vystrašit. Snad to nebude nic vážného, možná pár dní počkám jestli sama nezmizí. Nebolí to, tak snad to nebude nic vážného.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama