Zvláštní krvácení - menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10100 příspěvků 30.05.19 18:24
Zvláštní krvácení - menstruace

Ahoj,

chci se zeptat, čím může být způsobena má „zvláštní menstruace“. Neberu HA, menstruace byla vždy pravidelná, cyklus 24-až 26. Ted jsem dostala menstruaci 17 den cyklu, normální, žádné drama, trvala tři dny a skončila. Ted po dvou dnech „klidu“, dnes znovu „ukápnutí“ a klasická malá bolest podbřišku jako když MS začíná (23.den cyklu). Co toto může způsobovat? Na kontrole jsem byla začátkem roku, vaječníky, děloha a cytologie ok. Problémy nemám nijaké abnormální, velké bolesti ne, krvácení normální. Nejdříve mě udivilo, že MS přišla už 17. den a ted že by znovu po dvou dnech klidu…? :think: žádné nové léky neberu, jen jsem musela začít brát Zodac na alergii a Serkep (variace Ventolinu) kvůli zjištěnému astmatu…JInak 6 let Letrox na hypo šž, ale ta je kontrolována a OK. že může MS přijít dříve nebo později chápu, ale takto zvláštně?

Reakce:
admin
Extra třída :D 12052 příspěvků 01.06.19 14:05

@Petttruše Dobrý den, všimla jsem si, že ještě nepřišla odpověď. Doporučuji se poptat v poradně gynekologa nebo se rovnou objednat ke svému ženskému lékaři.

Držím palce, Monika :hug:

Petttruše
Extra třída :D 10100 příspěvků 02.06.19 18:11

@admin díky, už nějak vyřešeno ;) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama