Deprese z toho, že nemám žádnou druhou polovičku

Anonymní
17.4.20 19:37

Menší deprese

Mám tři malé děti. Dvě školou povinné, třetí je miminko. Chlap si prostě našel jinou, opustil nás. Nezajimame ho. To tolik ani neřeším, občas teda přijde myšlenka jaký je to hajzl, ode mě měl vše, co se tyce :lasky, pozornosti, dokonce jsem mu dávala vše v sexu co si řekl měl. No to je fuk, prostě už mi to udělal po druhé za poslední jeden rok. Po prvé jsem se málem zhroutila, po druhé jsem si uvědomila, že na nás byl stejně zlý. Na mě i děti. A že nás vlastně ta jeho nová partnerka vysvobodila. Peníze co vydělal stejně byli jeho, já platila nájemné, poplatky ale na jeho peníze jsem sáhnout nemohla, nebral nás jako rodinu. Furt jsem se dovidala o nějakých se známkách, necítila jsem se sním dobře daní mezi lidma, urážel mě jak vypadám a tak. Takže na druhou stránku si říkám, aby schnil v pekle. :lol: ale zároveň ať se nevrací, bude zlý a nadávat a urážet jinou… Nu ale depresi mám s toho, že nemám žádnou druhou polovičku, se kterou bych se podelila o cokoliv. O to jak mi je, co delam, že jsem byla se synem v nemocnici apod. Nemám komu bych napsala, zavolala, s kým bych se dívala na televizi nebo si povídala koho bych měla rada a on mě. Myslim si, že už nic takového nezažiju. Takový dlouhý vztah, že druhého budu znát, druhý mě a tak. Dokonce bych se rada vdala. Je mi 26. A chtěla bych prožít klidně ještě jednou těhotenství, sice až za 10let třeba. Ale chtěla bych. Jenomže, mám tři děti. Kdo by mě chtěl se třemi, žít semnou ve vztahu :( jen bych chtěla, aby mě měl někdo rád a byl hlavně na mě hodný. Chtěla jsem se vypovídat. Nehledte na chybí. Telefon si upravuje sam :? :roll: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2148
17.4.20 20:52

Ten chlap o kterém píšeš je táta všech třech dětí? Ptám se jen ze zvědavosti :mrgreen: Jestli hledáš i kamarádku, klidně napiš. Ráda tě vyslechnu :hug: Třeba by ti bylo lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
17.4.20 20:57

Ahoj,
mas v sobe zlost. Nedivim se, prozilas blbe obdobi. Ale kdybys potkavala muze, ze kterych je zlost citit, take bys s nima nechtela pratelstvi nebo lasku.
Nech v sobe rozkvest to, co je tvou prednosti. Jsi dobra matka. Nejsi sobec. Pravdepodobne budes dobra milenka. Uz jen tahle kombinace muze byt pro radu muzu zajimava. Tak se ukaz v tomto svetle prednosti, ne zlosti. Uvidis tu zmenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
17.4.20 22:25

Když se chlap zamiluje, je úplně jedno jestli máš děti tři nebo jiné závazky. Prostě bude hledat řešení, jak být s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24704
18.4.20 02:04

Teď je to pro tebe čerstvé, tak je to bolavé. Neboj se nic, všechno zlé pomine, a ty budeš mít možnost se znovu nadechnout. Venuj se sama sobě a svým dětem, exe „zapřáhni“, ať se taky stará, ať máš možnost být i sama a srovnat si v hlavě svůj život. Teď v začátku se svěřuj kamarádkám nebo rodině a hlavně neboj se nic, si mladá ženská a na ocet nezůstaneš ♥️ se třemi dětmi to možná nebude nejjednodušší, ale však nemusíš hned shánět náhradního tátu k dětem. Až se oklepes, porozhlidni se okolo sebe, nějakej kamarád na dny, kdy budou děti u taťky, se dřív nebo později objeví, a co bude dál, to nech na osudu. Základ je dobrá nálada a pozitivní přístup. Nikdo se nechce bavit s urvanou a depresivní mámou od třech děti, ale s usměvavou, milou, pozitivní mámou, proč ne? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 10:15
@Terezxx píše:
Ten chlap o kterém píšeš je táta všech třech dětí? Ptám se jen ze zvědavosti :mrgreen: Jestli hledáš i kamarádku, klidně napiš. Ráda tě vyslechnu :hug: Třeba by ti bylo lépe…

Nene je otec jen toho posledního. První dvě mám s jiným. Měla jsem vztah 8let skoro s jedním exotem, mám s ním dvě děti, ozvala se mi má první láska z dětství. Mám s ním to miminko. A teď jsme mu úplně ukradený ale jedno z mich děti s těch školaček mu říká tati. Tak je to trošku těžký. Dobře napíši :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 10:17
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
mas v sobe zlost. Nedivim se, prozilas blbe obdobi. Ale kdybys potkavala muze, ze kterych je zlost citit, take bys s nima nechtela pratelstvi nebo lasku.
Nech v sobe rozkvest to, co je tvou prednosti. Jsi dobra matka. Nejsi sobec. Pravdepodobne budes dobra milenka. Uz jen tahle kombinace muze byt pro radu muzu zajimava. Tak se ukaz v tomto svetle prednosti, ne zlosti. Uvidis tu zmenu…

Juuuu to napsáno tak překrásné :srdce: dekuji ti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat