Nahatá sousedka
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Tak je nech, ať se podívají. Aspoň pak nebudou na každou nahou ženskou koukat s otevřenou hubou jako Kelišová.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ty brdo, nevím. Svyho bych asi honila, aby nevocumoval a mela bych kecy na nestydu, aby aspon cucel tajně a mel vstipeny, ze existuji meze cudnosti…
Ale teda, to je sila ![]()
- Citovat
- Upravit
Tak naha chodit muze, pokud tak nechodi na verejnosti. Zvladnuti kluku je na tobe, ale zase myslim, ze koukani neni nic skodlivyho a ona s tim musi pocitat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A paní to dělá schválně, nebo si vůbec není vědoma, že se vaří celá ulice?
Pokud to druhé, asi bych jí to nějak jemně řekla. Pokud to první, tak jak říkáš, jen bych klukům vysvětlila, že kdyby to postli na net, mohli byste mít průšvih, jinak to je její ostuda.
- Citovat
- Upravit
@Lalelale píše:
A paní to dělá schválně, nebo si vůbec není vědoma, že se vaří celá ulice?Pokud to druhé, asi bych jí to nějak jemně řekla. Pokud to první, tak jak říkáš, jen bych klukům vysvětlila, že kdyby to postli na net, mohli byste mít průšvih, jinak to je její ostuda.
Prej ostuda
že se opaluje na vlastní zahradě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ono se jim to okouká, neboj. Jen bych pohlídala, aby po uvolnění pravidel domů nezvali 20 kamarádů za účelem pohledu z okna ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@malákráličice Prosím tě, dnes je u nás trenýrková teplota už od oběda ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@malákráličice píše:
To je sousedka celkem otuzila
Zalezi, kde v CR se opaluje. My u nas mame dnes je 24'C a slunicko hreje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@terien píše:
Prej ostudaže se opaluje na vlastní zahradě
Asi mám nějaké posunuté hranice, ale já bych teda nahatá na zahradu nevylezla, bych se hanbou před sousedy propadala. A to rozhodně nemám sousedy, co by nonstop seděli u okna s dalekohledem, nicméně určitě by mě nepřehlédli.
- Citovat
- Upravit
@zrcadlo píše:
Ono se jim to okouká, neboj. Jen bych pohlídala, aby po uvolnění pravidel domů nezvali 20 kamarádů za účelem pohledu z okna
Já bych ty kamarády pozvala a okna otevřela ať nahatka vidí, že má úspěch.
Ty pohledy nikomu neuškodí.
- Citovat
- Upravit
Nám se takhle opaluje ženská v protějším paneláku na lodžii, podle mě jí to dělá dobře, že na ni všichni čumí. Kdysi tu byl tchán se švagrem s něčím vypomáhat a fotili si ji, jak puberťáci
Syn je zatím malý, tak to nemusím zatím řešit a do budoucna nevím. Třeba bude díky ní populární mezi kamarády ![]()
- Citovat
- Upravit
Taky bych je nechala být. Jen bych přesně jak píšeš, pohlídala, aby ji nefotili a neházeli to na Facebook. My máme přes plot x uňafaných čoklů, radši bych nahou sousedku. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja bych aspon vedela, kde chlapy najdu. Takovou sousedku nemam, tak je musim hledat po celem baraku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, je to asi dva mesice co se vedle pristehoval mlady par, a pani jak je ted hezky se opaluje v rouse evine, ikdyz pro neco jde tak nahata. No a moji kluci brzy 13 let, jsou nalepeny na okne a furt ji smirujou, nemam iluzi o tom co vidi na netu nebo ve filmu ale prijde mi toto trosku divne, ze ji takhle ocumuji, nereknu kdyby sem tam ockem ale koukat jak do vylohy
Kluci maji zakazano fotit a posilat to kamaradum aby nebyl pak pruser ale fakt nevim jak je od okna dostat, a nechci ji zas nejak prudit kdyz je sve zahrade a je ji asi jedno ze je videna i z chodniku