Partner s nímž mám dítě nekomunikuje

Anonymní
7.4.20 19:41

Partner s nímž mám dítě nekomunikuje

Zdravím :mavam:
Potřebuji poradit. Můj bývalý partner, s nímž mám šestiletého kluka nekomunikuje a už je mi z té bezmoci úplně špatně. Mám u něj stále nějaké věci, syn též, i mé dcery, nicméně, ty už jsoh beztak malé, a i peníze, které jsem investovala do baráku..když se snažím domluvit po telefonu, zavěsí s tím, že se se mnou nebude vůbec bavit, když sms nereaguje. Už jsme od sebe dost dlouho, ale pravděpodobně je stále uražený, i když za rozpad mohlo to, že byl tyran a manipulátor. Jediné na koho byl hodný, je náš syn..i když..jak se to vezme…když ‚řeší‘ věci, domluvy přes kluka, což též je úplně mimo :pocitac: Prosím poraďte, jestli někdo ví, jak mohu dostat své a prcka věci zpět. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16014
7.4.20 19:43

Dojit si tam v doprovodu policie? Ale nevim jestli to jde i kdyz uz tam nebydlis delsi dobu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 19:52

Prave nevim :? Me uz i napadlo, dojit za jeho mamkou/tatou a poprosit proste je..je to des..nemit s nim dite, v zivote uz bych ho nechtela videt, az na ty veci, ty chci zpatky. Opravdi, nejhorsi je srazka s hloupym clovekem..jeste kdyz se chova jako dite :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 20:33

Zkontaktovala bych ospod, jde o věci dítěte. Jak probíhá styk otce s dítětem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 20:39

Maly se k nemu tesi, myslim ze toto je v poradku.. avsak, zalezitosti, resi pres nej, cimz ho myslim si velice zatezuje :cert: bohuzel s nim i nenapadne manipuluje, to se dozvidam, kdyz maly rikal tatinek rikal…nebo napr. schvalne kdyz ma prcka vratit tak mu planuje spani(pred korona..)…nebo jeste navstevu babicky apod..on vi, ze ja nechci aby byl maly smutny, tak toho zneuziva. To uz upravim pres OSPOD, uz je to v behu.. na maleho plati almuznu 2500, je to slozite. Nicmene verim, ze toto upravi soud..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 20:59
@Anonymní píše:
Maly se k nemu tesi, myslim ze toto je v poradku.. avsak, zalezitosti, resi pres nej, cimz ho myslim si velice zatezuje :cert: bohuzel s nim i nenapadne manipuluje, to se dozvidam, kdyz maly rikal tatinek rikal…nebo napr. schvalne kdyz ma prcka vratit tak mu planuje spani(pred korona..)…nebo jeste navstevu babicky apod..on vi, ze ja nechci aby byl maly smutny, tak toho zneuziva. To uz upravim pres OSPOD, uz je to v behu.. na maleho plati almuznu 2500, je to slozite. Nicmene verim, ze toto upravi soud..
@Anonymní píše:
Maly se k nemu tesi, myslim ze toto je v poradku.. avsak, zalezitosti, resi pres nej, cimz ho myslim si velice zatezuje :cert: bohuzel s nim i nenapadne manipuluje, to se dozvidam, kdyz maly rikal tatinek rikal…nebo napr. schvalne kdyz ma prcka vratit tak mu planuje spani(pred korona..)…nebo jeste navstevu babicky apod..on vi, ze ja nechci aby byl maly smutny, tak toho zneuziva. To uz upravim pres OSPOD, uz je to v behu.. na maleho plati almuznu 2500, je to slozite. Nicmene verim, ze toto upravi soud..

já mám první dceru s jiným než je současný manžel, má skoro 10let a výživné na ni mám 1000kč (soudně), původně 600kč, navýšeno na 1000kč před dvěma lety, otec vlastní obchodní síť v Praze, jezdí autem, které má cenu našeho bytu. Bydlí ve velkém RD. Takže těm tabulkám na internetu se směju. U soudu řekl, že má prý výdaje se svými rodiči a platí si psychologa a nevím co a že prostě více platit nemůže protože ani dítě nevídá /nemá zájem/, takže bych se musela odvolat a soudit se dál (to vynechávám, že trvalo dva roky, než vůbec platit začal. Za 2,5tis bych byla vděčná

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 21:12

Uffff..tak to je sila :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.20 19:48

Jestli mohu přidám svůj příběh, můj bývalý manžel byl také manipulátor a psychopat, byla jsem s nim 23 let a vůbec to dnes nemohu pochopit, po rozvodu loni v létě s nikým nekomunikuje jen dceři občas zavolá jak se má, ale te už je 16 a moc o to nestojí, synovi je 11let a s nim prý nebude komunikovat pokud mu sám syn nezavola fakt tohle nemohu pochopit, nic co se týká děti ho nezajímá, před Vánocemi neposlal výživné ani korunu a teď to asi nebude jiné, dětem na nic nepřispívá a hlavně vůbec nemá zájem. Je to takové smutné ze vlastně žijete s člověkem tolik let a pak zjistíte před rozvodem kdo ze to vlastně je, než jsme podali zadost k soudu bylo to ještě trosku snesitelne, ale pak začalo vyloženě týrání dnes už to vidím taky jinak, chtěla jsem s nim být za dobre než se rozvedeme a tak jsem mlčela a nechala si líbit spoustu sprostých urážek, choval se ke mě jak k onuci no byla to hrůza pro mě i děti, ale našla jsem v tu dobu skvělého chlapa, který mi pomohl a snímž dnes ziju a vážím si ho. Takže poučení z tohoto všeho? Je to jedno u lidi jako byl můj manžel nemůžete vyjít po dobrém. Tohle byl jen kousiček toho všeho co se nám přihodilo. Omlouvám se za ten roman :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 08:52

V poradku, taky smutny pribeh :( a ano, je zajimave, jak clovek muze byt dlouho slepy..nechat si spoustu veci…a pak uz radsi, ‚aby byl klid‘, i kdyz ten stejne nebyl ze… je fajn ze jste k sobe a svym detem ted nasla fajn chlapa, drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 09:14

Deset let jsem snášela, to ze nikam nesmím, na kafe s holkama? Pak týden mlčení a vycitek. No nejhorší byly poslední dva roky cca, byla jsem raději v práci než doma, to bylo vysvobození. Pořad doma nadával a pořad jsme vše dělali špatně atd… takže domluvit se je nemožné, kráva u nás bylo na denním poradku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 10:25

:hug: koukam velmi podobny pribeh:( Ja jsem pak s jednim ze svych dvojcat dojizdela pul roku k psychoatrovi, abych ji z toho dostala(me dvojcata). Ale kdyby cokoliv nedejboze zkousel na syna, ma po styku… opravdu mam potvrzeno, ze urcite dle popisu jeho povahy, jak mou dcerou, i mnou, tak ma diagnozy..takze v podstate ho mam ted v hrsti ja, karta se otocila. Nicmene kvuli synovi, kteryho ma rad, se s nim snazim jednat dobre, on na tohle kasle..dela naschvaly..pred synem me stale shazuje… hrozna svazanost :pocitac: on moc dobre vi, ze pred synem ja mu nic nereknu, nebudu se hadat, radeji ustoupim…des…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 10:27

Ja jsem jednou takle byla u kamaradky, mela jsem prijit v 11, ve trictvrte jsem mu volala ze se o hodinku opozdim.. prisla jsem vcas, pred 12.. 3 dny se mnou nemluvil :zed: :lol: atd.. bylo tam i fyzicky nasili, psychovky..nechci rozepisovat.. nechapu jak jsem s nim mohla byt tolik let :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 10:28

*psychicky, pisu z mobilu, preklep :?

• Nahlásit
  • Citovat
110
9.4.20 12:53
@Anonymní píše:
Ja jsem jednou takle byla u kamaradky, mela jsem prijit v 11, ve trictvrte jsem mu volala ze se o hodinku opozdim.. prisla jsem vcas, pred 12.. 3 dny se mnou nemluvil :zed: :lol: atd.. bylo tam i fyzicky nasili, psychovky..nechci rozepisovat.. nechapu jak jsem s nim mohla byt tolik let :zed:

Jo tak něco hodně podobného bylo to příšerně psycho to období bylo jako zlý sen, když řval na cely být ze jsme všichni zm..di a slyšel to i syn bylo to opravdu sileny, hodně ponižování, no máme to za sebou a jsem rada ze mi zmizel ze života, na povrchu to byl strašně charismatický člověk, milý příjemný chytrý jen to uvnitř bylo schnile

Příspěvek upraven 09.04.20 v 13:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
9.4.20 12:54

Asi nemá cenu anonymita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...