Menší váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 20:43
Menší váček

Ahoj holky, byla jsem dnes u gynekologa na kontrole s těhotenstvím. Podle ultrazvuku bych měla být 6+5 jenže dneska doktor dneska zjistil, že je gestační váček asi o milimetr/dva menší než na kontrole minulý týden. Sestřička mi vzala krev a poslala mě s tím do laboratoře kvůli hcg. Mám strach že to bude zamklé těhotenství nebo tak něco. Je tady někdo kdo to měl podobně a těhotenství dopadlo dobře?
Podotýkám je to vysněné druhé těhotentví, před otěhotněním jsem měla x měsíců za sebou cysty které se vždy vstřebali a hlavně máme jednu dceru na první dobrou.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 46674 příspěvků 10.05.19 21:05

No, za týden váček poporoste cca o centimetr, o tolik se doktor uklikne dost blbě. V tom váčku bylo něco vidět? Žloutkový váček, embryonální pól? Jaký byl stav před týdnem? Takhle časně tam bývá za týden dost zřetelný posun, takže pokud stav stagnuje, moc nadějně bych to neviděla, ale počkej a uvidíš, nic víc teď stejně nenaděláš a do revize tě naštěstí zatím nikdo netlačí. Z hCG toho teď už moc nevykoumají, podstatný je ten utz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 21:08

@ugluk minulý týden byl gestační váček s jedním zárodkem ale ještě bez srdeční akce. Dnes mi toho dr moc neřekl jen to že je to menší a tím to ukončil.

ugluk
Hvězda diskuse 46674 příspěvků 10.05.19 21:17

Tak jako pohnout by se to mělo, ale příliš málo informací.
Já mám za sebou ledacos. Naposledy se to za týden dostalo ze stádia „prázdný váček“ do stádia „5mm embryo se srdeční akcí“, váček dvojnásobný. Ale taky jsem zažila, že to 14 dní vypadalo úplně stejně a to byl konec.
vyčkej, nic víc nezmůžeš, naděje umírá poslední.

Ginuš
Hvězda diskuse 38218 příspěvků 10.05.19 22:08

Ahoj, bohužel je to jak píše ugluk - musíš čekat a doufat. Někomu to dopadne dobře, někomu ne. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 06:24

Děkuji za odpovědi :blush:

karkarka
Závislačka 3779 příspěvků 11.05.19 07:06

Jestli se to zmensilo, tak bohužel. bude to zamlkle těhotenství.

Váš příspěvek
Reklama