Menstruace 10 dní

83
4.3.06 18:12

Menstruace 10 dní

Nemáte některá zkušenost s dlouhou menstruací? Většinou jí mám 7 dní. Dnes je to 10. den a jaksi se to nemá ke konci 8O
Příjde mi jako by pracovaly oba vaječníky. 5 dní bolel levý teď pro změnu pravý, opravdu nevím co se děje 8O
Hned v pondělí zaběhnu ke své doktorce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
4.3.06 18:35

Ahoj,
bohužel s tím Ti asi neporadím, tohle se mi ješte nestalo…
Tak nevim, ale určitě si zajdi k doktorovi na vyšetření.
At Ti to dobře dopadne!!! :D :D :D Pa Mili

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
5.3.06 20:42

Ahoj Sinead,
tak jak jsi na tom? Ozvi se pa Mili

• Citovat
  • Nahlásit
5525
5.3.06 21:59

ja jsem pred HA mivala i 12-14dni… ale jestli je porad silna, tak si zajdi za dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
6.3.06 19:08

K doktorce jsem se dnes nedostala, tak tam půjdu až ve středu. Včera mi to naštěstí skončilo :)
Silná byla jen pár dní tak jak má být, ale pak se ten konec táhl několik dní :(
Ach jo, takhle se toho mimiska nedočkám nikdy :x

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
6.3.06 19:23

Ahoj,
dlouhý menzes - nic nového pod sluncem. Před těhu jsem to mívala 8 dní a po porodu se mi stává, že to mívám i 14 dní. Včera jsem skončila. Hurá. Asi zase budu muset začít brát pilulky! Už jsem s tím byla za doktorkou a ta mi naordinovala nějaké léky (prý něco jako hormonální kiretáž) a pak se mi to mělo srovnat. 2 měsíce dobrý a teď zase dlouhý. Tak asi zase budu muset zaběhnout. Pevné nervy a sponzora na vložky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.3.06 14:53

Tak mě trápí zrovna totéž. Před porodem normálka jen 5-6 dní, při kojení nic, ale pak to stálo za to. Takové bolesti a bylo to dlouhé až mi Dr. napsal HA. Při té se to upravilo, ale já chtěla zase otěhotnět, tak ji vy:,–(ila a znova takové bolesti. Asi po 3 měsících, kdy to bylo stále totéž jsem si k Dr. zase zašla a pro vyrovnání hormonů mi znova napsal HA. Tu jsem měla jen na 3 měsíce, pak jsem ji vy:,–(ila, kvůli otěhotnění a znova silná. A dlouhá. Ale když na to nemyslím, tak to ani nebolí. Spíš si myslím, že je to psychikou. Už jsem nějaký čas doma a mezi lidi se moc nedostanu, tak z toho mám občas takové úzkosti a z toho to nejspíš bude. Takže myslet se musí pozitivně, aby člověku bylo dobře. Přeju si, ať nám to všem dobře dopadne.

Evča

• Citovat
  • Nahlásit
10.9.12 21:12

help!!..

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je možné že už mi menzes trvá třetí týden?..Spala jsme se svým klukem bez jakékoliv ochrany, ale dával pozor..hrozně se bojim, že bych mohla být těhotná..žádné příznaky těhotenství nemám..nevíte co to může být? prosíím potřebuju radu!..: :| :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.12.14 16:10

Zdravíčko. Snažíme se už cca 5měsíců o miminko, ale stále se nedaří. Menstruace je nepravidelná. Co s tím? Prášky jsem brala 5let. Tento měsíc mám poprvé menstruaci už 10dní. Je to, ale jenom malé špinení, ale stejně je to nepříjemné. Měla jsem cystu na pravém vaječníku, ale při každé prohlídce bylo vše Ok. Hormony jsou fakt na zabití :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
16.12.14 16:22

Doporucuju kontryhel, na rust sliznice a pravidelnost funvuje opravdu prekvapive dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
16.12.14 16:23

Mmch test jsi zkousela? Pokud jen spinis, nemusi to byt vubec menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.12.14 17:07

@Bibi239: Nezkoušela. Co by to mělo být jiného než bolestivá, doznívající menstruace, ale tak dlouho jsem to snad nikdy neměla. Nevěřím, že by to mohlo být těhotenství. Jinak děkuji za radu ohledně Kontryhelu. Zítra se poptám v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.18 22:20

Delší menstruace

Ahoj holky,
jsem 14 mesicu po porodu a uz 5 mesic mam ms, prvni byla delsi (11dni), ale ty dalsi celkem pravidelne 27-30 dc (6dni) a ted ta posledni trva uz skoro 8 den a nechce se ji koncit. Muze to byt tim, ze mala zacala vyžadovat kojeni casteji ? Nebo je to proste jeste nahodne rozhazene ? :nevim: zacinam se bat a dr rekla at prijdu po vanocich :think: dekuju moc a hezky vecer :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
18965
23.11.18 22:39

No spíš bych asi tipla rozházené hormony, jak kojis tak asi ještě lítají. Pokud nekrvacis opravdu hodně a nebude se to opakovat i příště, pak bych byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.18 22:53

@P4ja neni to hodne, ale ani malo a hlavně mě nejvic zarazi barva, i po tom tydnu se nezmenila a je porad jasne cervena, coz by asi byt nemela :nevim: bricho me neboly, vubec o tom nevim (jen prvni dva dny) tak snad mas pravdu diky :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat