Menstruace během nepřetržitého braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:15
Menstruace během Ha

Ahoj holky prosím poraďte. Beru v kuse 3mesice Ha. A nikdy jsem s tím problémy neměla. A najednou z ničeho nic jsem začal krvacet. Nevíte co by to mohlo být? Za dva dny odlitam na dovolenou a nerada bych ji měla skazenou. :( S přítelem máme sex pravidelně a nikdy se mi to nestalo a po včerejším sexu tohle :?… poradíte? Dekuji

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Uživatel je onlineSůvička80
Kecalka 208 příspěvků 09.09.18 19:24

Ahoj, mám zkušenosti, když jsem brala 3 měsíce v kuse, tak při třetím platicku jsem začala špinit a posléze i malinko krvácet. Trvalo to skoro týden. Teď po porodu nemůžu brát ani 2 v kuse, protože už při druhém spinim a krvácím. Takže teď plánují tak, že max 4 tydny v kuse.

Verun-kas
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 19:28

@Sůvička80 to mi ani neříkej ???? mám před dovolenou… nechci ji mít skazenou

Uživatel je onlineSůvička80
Kecalka 208 příspěvků 09.09.18 19:40

@Verun-kas : muzes to mit jako já nebo taky ne a je to jednorázové. To ti bohužel nikdo nepovi. Mě už to zkazilo dovolené 2. A na gynde mi Dr říkal, že to určitě nebyla poslední dovolená, kterou mi zkazila ms.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10944 příspěvků 09.09.18 19:53

Měla bys vysadit a udělat klasickou pauzu na krvácení. Bohužel před dovolenou blbe, ale bežné

Verun-kas
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 20:09

@Tichošlápek to neudělám… neskazim jsi dovolenou kdyby my to mohli přejít do 2 dnu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >