Reklama

Menstruace během nepřetržitého braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:15
Menstruace během Ha

Ahoj holky prosím poraďte. Beru v kuse 3mesice Ha. A nikdy jsem s tím problémy neměla. A najednou z ničeho nic jsem začal krvacet. Nevíte co by to mohlo být? Za dva dny odlitam na dovolenou a nerada bych ji měla skazenou. :( S přítelem máme sex pravidelně a nikdy se mi to nestalo a po včerejším sexu tohle :?… poradíte? Dekuji

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reklama

Reakce:

Sůvička80
Stálice 80 příspěvků 09.09.18 19:24

Ahoj, mám zkušenosti, když jsem brala 3 měsíce v kuse, tak při třetím platicku jsem začala špinit a posléze i malinko krvácet. Trvalo to skoro týden. Teď po porodu nemůžu brát ani 2 v kuse, protože už při druhém spinim a krvácím. Takže teď plánují tak, že max 4 tydny v kuse.

Verun-kas
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 19:28

@Sůvička80 to mi ani neříkej ???? mám před dovolenou… nechci ji mít skazenou

Sůvička80
Stálice 80 příspěvků 09.09.18 19:40

@Verun-kas : muzes to mit jako já nebo taky ne a je to jednorázové. To ti bohužel nikdo nepovi. Mě už to zkazilo dovolené 2. A na gynde mi Dr říkal, že to určitě nebyla poslední dovolená, kterou mi zkazila ms.

Tichošlápek
Extra třída :D 10023 příspěvků 09.09.18 19:53

Měla bys vysadit a udělat klasickou pauzu na krvácení. Bohužel před dovolenou blbe, ale bežné

Verun-kas
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 20:09

@Tichošlápek to neudělám… neskazim jsi dovolenou kdyby my to mohli přejít do 2 dnu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >