Eva - místa nalepení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 08.09.18 19:39
Eva - místa nalepení

Ahoj,
holky, včera jsem začla používat Evru, nalepila jsem to na správné místo a můžu se na to spolehnout? Jen tak pro jistotu se raději zeptám. Je to zezadu na rameno. Není to na lopatkach :?
A taky máte s tím tu zkušenost, že je náplast jakoby skrcena? Asi od pohybu. Při nalepení byla úplně rovná :think:

Reakce:

Monchichik
Kelišová 5124 příspěvků 08.09.18 19:58

Tak v příbalovém letáku máš napsaná místa, kam se to lepí,ne? Takhle bych řekla, že jí máš správně.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44770 příspěvků 08.09.18 20:06

Lepim na horni cast stehna a stridam je.
Stehna jsou jedine misto, kde mi vyhovuje naplast.

Jasmina81
Kecalka 263 příspěvků 08.09.18 20:09

Taky jsem kdysi používala , občas se i rožek poodlepil, lepily se po obvodu tmavé chloupky z oblečení a vypadalo jako špinavé, vždy působila na 100% nejradši jsem ale lepila na paži, tam držela nejlépe

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44770 příspěvků 08.09.18 20:10

Mas to ok. Akorat opatrne, jak budes sundavat podprsenku. Jsem si tam naplast strhla.
Nemela by si lepit v blizkosti prs.
Ja nechci, aby byla videt, tak je, kde je :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >