Eva - místa nalepení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KRISTYN78
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 19:39
Eva - místa nalepení

Ahoj,
holky, včera jsem začla používat Evru, nalepila jsem to na správné místo a můžu se na to spolehnout? Jen tak pro jistotu se raději zeptám. Je to zezadu na rameno. Není to na lopatkach :?
A taky máte s tím tu zkušenost, že je náplast jakoby skrcena? Asi od pohybu. Při nalepení byla úplně rovná :think:

Reakce:
Monchichik
Kelišová 6138 příspěvků 08.09.18 19:58

Tak v příbalovém letáku máš napsaná místa, kam se to lepí,ne? Takhle bych řekla, že jí máš správně.

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 08.09.18 20:06

Lepim na horni cast stehna a stridam je.
Stehna jsou jedine misto, kde mi vyhovuje naplast.

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 08.09.18 20:09

Taky jsem kdysi používala , občas se i rožek poodlepil, lepily se po obvodu tmavé chloupky z oblečení a vypadalo jako špinavé, vždy působila na 100% nejradši jsem ale lepila na paži, tam držela nejlépe

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 08.09.18 20:10

Mas to ok. Akorat opatrne, jak budes sundavat podprsenku. Jsem si tam naplast strhla.
Nemela by si lepit v blizkosti prs.
Ja nechci, aby byla videt, tak je, kde je :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >