Kdy první tabletku hormonální antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 03.09.18 22:55
Kdy prvni tabletka ha?

Zdravim zeny, uz mi hrabe, tak se vas zeptam, zda nebude nekdo moudrejsi. Jsem 3m po porodu, nekojim, nechala jsem si napsat ha calleta. Doktorka mi rekla, ze mam vzit prvni tabletu paty den menstruace, jeste jsem to po ni opakovala, jestli paty? Prikyvla. Kdysi jsem brala jinou, kde vim, ze bylo uvedene, ze prvni tableta se da vzit 1.-5. Den ms. Tak jsem dal nepatrala. Nicmene, dlouho jsem cekala, nez budu moci zacit uzivat. Konecne jsem to dostala v nedeli, dneska jsem vystrachala ha, ze si prectu pribalak a je tam jen uziti prvni tablety v prvnim dni cyklu, zadna jina moznost…tak ted nevim, jestli se mi to s tou doktorkou nezdalo, nebo si to blbe nepamatuji, vite jak, zena po porodu:D a jestli to mam risknout ten paty den, nebo vyckat na dalsi cyklus, kdyz uz jsem ten prvni den prosvihla. Mate zkusenost se zacatkem uzivani ha v jiny nez prvni den? Zda to v jinych pribalacich je uvedeno.

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 03.09.18 23:07

V jiných je uvedeno, že pokud začneš jiný den cyklu, máš se celý cyklus chránit jeste jinak. Ha pak chrání od toho dalšího. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >