Kdy první tabletku hormonální antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marka123
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 03.09.18 22:55
Kdy prvni tabletka ha?

Zdravim zeny, uz mi hrabe, tak se vas zeptam, zda nebude nekdo moudrejsi. Jsem 3m po porodu, nekojim, nechala jsem si napsat ha calleta. Doktorka mi rekla, ze mam vzit prvni tabletu paty den menstruace, jeste jsem to po ni opakovala, jestli paty? Prikyvla. Kdysi jsem brala jinou, kde vim, ze bylo uvedene, ze prvni tableta se da vzit 1.-5. Den ms. Tak jsem dal nepatrala. Nicmene, dlouho jsem cekala, nez budu moci zacit uzivat. Konecne jsem to dostala v nedeli, dneska jsem vystrachala ha, ze si prectu pribalak a je tam jen uziti prvni tablety v prvnim dni cyklu, zadna jina moznost…tak ted nevim, jestli se mi to s tou doktorkou nezdalo, nebo si to blbe nepamatuji, vite jak, zena po porodu:D a jestli to mam risknout ten paty den, nebo vyckat na dalsi cyklus, kdyz uz jsem ten prvni den prosvihla. Mate zkusenost se zacatkem uzivani ha v jiny nez prvni den? Zda to v jinych pribalacich je uvedeno.

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 03.09.18 23:07

V jiných je uvedeno, že pokud začneš jiný den cyklu, máš se celý cyklus chránit jeste jinak. Ha pak chrání od toho dalšího. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >