Tělísko Jaydess - zkušenosti 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:13
Tělísko Jaydess - zkušenosti 2018 ?

Zdravím, máte někdo zkušenosti s NT Jaydess? Už asi 2 měsíce se v kuse špiním. Poradíte? Děkuji

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:

kamameg
Povídálka 22 příspěvků 31.08.18 22:05

Zdravím špinila jsem tak od března (od zavedení) do července- než jsem šla k dr. Bylo to někdy skoro vůbec někdy víc. Nakonec mi dr napsala cyclo 3 fort zatím to ještě beru a nešpiním :potlesk:

Jackiieee
Povídálka 12 příspěvků 01.09.18 09:15

Ahoj holky…
Ja mam telisko jaydess pres dva a pul roku. Funkci plni. Jen mi trvalo dele nez se usadilo ( 1 rok )… dalsi uz si neplanuji dat. Strasne me bolelo bricho, caste zanety mocaku a mykozy… nikdy pred zavedenim teliska jsem je nemela… jinak menstruaci nemam, jen obcas trosku spineni a bolest bricha jako normalne pri MS. :)

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 20.10.18 23:44

Ahoj holky, tak já mám tělísko od září a za mne zatím spokojenost. Zavedení bylo bolestivé , ale po zavedení žádné bolesti ani problémy nebyly :nevim: . Zatím stále spinim, během doby jsem měla tak 4 dny klid od vložek . :)

Jackiieee
Povídálka 12 příspěvků 21.10.18 19:33

@Domiiiniiika tak uvidis v prubehu jak to bude vypadat. Me prvni dva mesice taky nic nebylo, ale pak to zacalo… ale kazda to snasi jinak :) :mavam:

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 28.10.18 19:31

@Jackiieee no já mám hlavně hrůzu z možností otěhotnění :( …za 14 dní mám jít na kontrolu a asi by to se mnou Švihlo, kdyby mi oznámil , že jsem těhu :zed:

Jackiieee
Povídálka 12 příspěvků 28.10.18 22:37

@Domiiiniiika
Ja ho mam skoro 3 roky a ani jednou se mi to nestalo :) tak se niceho neboj. Myslim si, ze je tohle spis pravdepodobnejsi u nehormonalnich telisek :) ;)

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 03.11.18 11:06

@Jackiieee Snad máš pravdu :hug:

Jackiieee
Povídálka 12 příspěvků 04.11.18 20:32

@Domiiiniiika
Urco jo, neboj. Ja mam telisko od 1.11. Vyndane a uz mam i po prvni MS po 2 r a 9 mes. A pohoda. Vyndani bolelo min nez aplikace, takze se pak taky neni ceho bat :)

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 04.11.18 22:35

@Jackiieee A teď půjdeš do dalšího, nebo už plánuješ rodinu? :-)

Jackiieee
Povídálka 12 příspěvků 05.11.18 13:38

@Domiiiniiika
Do dalsiho nejdu. Nechavame vsemu volny prubeh :) uvidime jak to vsechno pujde ????

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 05.11.18 20:04

@Jackiieee tak to jooo :-)

Andyh13
Nováček 1 příspěvek 06.11.18 12:05
@Anonymní píše:
Zdravím, máte někdo zkušenosti s NT Jaydess? Už asi 2 měsíce se v kuse špiním. Poradíte? Děkuji

Ahoj :) ja mela Jaydess 3 roky a trvalo mi cca 3 mesice nez jsem prestala spinit . Pak se to ustalilo a lehce jsem spinila treba 1× za 4-5 mesicu, jinak sem to nemela vubec. Ale po 3 rokach mi ho vyndal a dal nove , stejne a to mam tedka rok a mesicky mam presne pravidelne na den kazdy mesic :) ptala jsem se na to a bylo mi receno ze je to normalni ze pokazdy si to sedne jinak. Ale zatim sem pres to neotehotnela takze za me asi dobry ???? ( doufam ze sem nic nezakrikla) ????

Domiiiniiika
Nováček 6 příspěvků 12.11.18 22:29

@Andyh13 takové recenze mě vždy uklidní :D :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >