Reklama

Selhání antikoncepce nebo stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina09
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 15:57
Selhání antikoncepce nebo stres?

Ahojda
Je mi 16, HA beru necelý půl rok(žádné zapomenutí, jiné prášky, zvracení…poctivé braní) a přítel se do mě nikdy neudělá.
Před necelým měsícem to ale nestihl :-D Po cca 2 týdnech, při 7denní pauze se běžně dostavila menstruace, trvala asi těch 7 dní, slabá nebyla.
Před týdnem (cca měsíc od přítelova nestihnutí a týden od konce menstruace) mě začalo bolet břicho, hlava, byla jsem unavená, občas trochu podbříško, sem tam jsem se motala, občas lehká bolest zad. Tak jsem začala hledat příznaky těhotenství a to mě vyděsilo :-D Pak mě začala záda bolet víc (ale v oblasti lopatek, ne beder a kříže) a přidal se do toho pocit zimy. Je tedy možné, že by antikoncepce selhala, i když jsem dostala i menstruaci nebo je to psychikou, vsugerováním a strachem? Plus jsem do toho ještě nachlazená, tak jestli to není něco jiného..
Díky za odpovědi :andel:

Reklama

Reakce:

Meily
Stálice 76 příspěvků 02.09.18 16:03

Ahoj to spíš vypadá na nějakou virózu. Pro jistotu si udělej testík těhotenský a zajdi k lékaři. Může ti udělat rozbor krve a moči a přijde na to co ti je ;)

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 02.09.18 16:04

Jsi nachlazená, to ti nestačí? Když budeš mít angínu, tak tě taky bude v krku bolet z angíny a ne z těhotenství. Prosím tě neplaš. Těhotná fakt nejsi.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 02.09.18 16:12

Není nic jednoduššího než udělat test. Těhotná ale dle mého nejsi

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 02.09.18 16:29

@Tina09 podle mě to je nachlazení. Jestli máš strach, udělej si test ;)

rozand
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 02.09.18 16:50

podbřišek, ne podbříško :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 09:57

@Tina09

Ahoj mám úplně stejné příznaky a taky me to dost vyděsilo ???? rala dvě platicka bez pauzy po sobě, myslite ze by to mohlo mít nějaký velký vliv na intenzitu ochrany? Díky

Dejny18
Nováček 1 příspěvek 05.09.18 17:10

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s tím, že si v brání HA udělal pauzu a pak ji znova začal užívat? Jedná se mi přímo o to, že jsem jeden měsíc HA nebrala, pak jsem ji při další menstruaci začala znova brát podle příbalového letáčku, ale zatím se mi nedostavila menstruace. Může to mít na cyklus nějaký vliv? Pohlavní styk během pauzy ani během znova užívání HA nebyl. Díky za odpověď.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama