Reklama

Krvácení při dlouhodobé HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 06.09.18 07:25
Krvácení při dlouhodobe antiko

Ahoj! Mám na vás dotaz. Stalo se někomu, že bral několik let stejnou antiko bez problémů a najednou začal mít špinění či slabé krvácení zhruba v půlce platicka? Jinak mi nic není, říkala jsem to doktorce, dělala normální vyšetření a vše vyšlo ok. Je to možné že mi prostě přestala vyhovovat? Může to být jen tím? Díky!

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5428 příspěvků 06.09.18 07:55

Ano, může to tak být.

Jandule88
Kecalka 408 příspěvků 06.09.18 10:01

Ano může se to stát.Buď ze stresu začneš slabě krvácet-špinit nebo ti už nevyhovuje.Já to měla před lety jen stresem a další měsíce to bylo naštěstí zas ok.

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 06.09.18 10:09

@Jandule88 Jo stresem to asi být může, ale mám to teď skoro každý měsíc zhruba uprostřed platička :/

Jandule88
Kecalka 408 příspěvků 06.09.18 11:13

Tak to nevím,to je divný,zkus si zavolat na gyndu a poradiit se s doktorkou.Může to být i jiný problém.Nechala bych se být tebou raději vyšetřit.Držím palce!A napiš,jak jsi dopadla.

P4ja
Kelišová 5428 příspěvků 06.09.18 12:40

@Jandule88 VždyŤ psala, že vyšetření je v pořádku. A pokud krvácí prvidelně, pak prostě hormony nestačí, proto to krvácení.

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 06.09.18 16:33

@P4ja Jo doktorce jsem to říkala dávno, zatím nic nenašla no. Půjdu k ní příští měsíc tak se zkusím zeptat znovu a asi navrhnu změnu prášků. Není to úplně pravidelně, ale už tak půl roku je to min on měsíc v podobnou dobu. Snad to nic nebude :/ je to nepříjemné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama