2 prašky HA ve stejné dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 08.09.18 23:42
2 prašky ha ve stejné dny

Ahoj holky možná budu vypadat jako blbec ale stalo se mi že dneska se si vzla ha 12 odpoledne a 22 ;00 taky omylem a ted nevím esi to poruši nejak ochranu
a taky esi v pondělí si ho mám vzít normálně ve 12 odpoledne

Reakce:

Janli
Kelišová 5990 příspěvků 9 inzerátů 08.09.18 23:54

Teoreticky by to nemělo udělat nic. Pro příště si vezmi popisovač a zezadu platíčka si napiš na jednotlivé prášky Po, Út, St ,Čt..... a už se ti to nestane

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 09.09.18 00:00
@Janli píše:
Teoreticky by to nemělo udělat nic. Pro příště si vezmi popisovač a zezadu platíčka si napiš na jednotlivé prášky Po, Út, St ,Čt..... a už se ti to nestane

Děkuji moc za radu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63287 příspěvků 3 inzeráty 09.09.18 08:02

@Janli A ona existuje ha, ktera ro mema? Ja takovou jeste nepotkala.

Janli
Kelišová 5990 příspěvků 9 inzerátů 09.09.18 08:50

@j.a.n.i1 jednu jsem měla, kde to nebylo, ale nevzpomenu si na název. Na většině z nich to je nebo tam je nalepovací pásek…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >