Menstruace během těhotenství

26.10.20 22:42

Menstruace behem těhotenství

Dobrý den 10.9. jsem mela sex, bohuzel bez ochrany. Menstruaci jsem dostala se 3 dennim zpozdenim i kdyz ji mam vzdy pravidelnou. Tehotensky test jsem si udelala 9 a 10 den po styku a oba byly negativní. Manstruace trvala 7 dni jako obvykle, po 10 dnech jsem ji ale dostala znovu. Muzu byt i tak tehotna? Nebo se muze jednat o mimodelozni těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1175
26.10.20 23:11

No a ted mas teda test negativni? Tehotenstvi to nebude, telo neni stroj, neni to kazdy mesic stejny, zmeny v ms, krvaceni behem cyklu apod ma spoustu pricin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 23:13

Testy jsem si delala po 2 dennim zpozdeni menstruace a oba byly negativní, po nastupu prvni menstruace jsem to uz neresila. Mozna si udelam jeste jeden pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 23:18

A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
27.10.20 07:46

@Adelka10525 máš MS a testy negativní, těhotná nejsi. Vyřeš si antikoncepci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
29.10.20 11:33

Dotaz

Dobrý den chtěla bych se zeptat jeslí je možné že bych byla těhotná měla jsem pohlavní styk přes menstruaci a přítel se do mě udělal a teď mám 9 dní zpoždění menstruaci děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
30.10.20 13:29

Dobrý den chtěla bych se zeptat jesli je možné být těhotná měla jsem pohlavní tyk přes menstruaci a přítel dal do mě spermií a teď mám zpoždění 10 den děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.10.20 14:25

Nevolnost

Dobrý den. Naposledy jsem měla menstruaci 15.září (1.den menstruace) a od té doby nic. Pohlavní styk jsem párkrát měla i bez ochrany, ale přítel se do mě neudělal. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale už cca 2 týdny mě bolí v podstatě v kuse hlava a celkově se citim nějak divně. Asi v půlce října mě bolelo i břicho, tak jsem si myslela, že mi projde menstruace, ale ono nic. Pak to ustálo a teď mě už asi 4.den zase trochu bolí. Přijde mi to divný. Nevíte, co by mi mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
31.10.20 07:37

@1993 udělej si test 10 den už by šla vidět druhá čárka. Když nebude volej lékaři, může jít o jiný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
31.10.20 17:42

Ahoj holky. My jsme z toho hodně překvapení. V srpnu jsem vysadila s tím, že si budem dávat pozor nějaký čas. Když ani po 40dnech od poslední MS v srpnu nic nepřišlo, udělala jsem si test. Negativní. 42 den cyklu jsem to dostala. Čekala jsem to horší, ale nezaskocilo mě to, měla jsem normálně cyklus kolem 40dni. Ale poslední týden mi nebylo dobře a hlavně mě hrozně bolely prsa. Včera odpoledne jsem si udělala test, ikdyz jsem si říkala blbost.. Že to mám podle cyklu 40dni dostat až za týden. A tam dálnice jak blázen. Tak teď nevím, jestli už nejsem těhotná třeba od září, nebo třeba teď v říjnu, ale to bych musela otěhotnět někde kolem 10.10. což by bylo 10dni po skončení MS, jestli to teda byla :). Jsem z toho v šoku.. Ve středu jdu na gyndu :srdce: Ten spodní test je citlivost 20. Vrchní Pepino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
31.10.20 19:58

@Allouette tak třeba to budou vicerčátka :potlesk: gratulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
31.10.20 20:23

Menstruace

Zdravim, mam dotaz. Jsem ockovana cca 2 tydny proti chripce. Muze to ovlivnit menzes? Mam to druhy den a slabota. Vcera normalni prubeh, ale dnes slabe. O mini se snazime, ale toto jsem nezazila. Diky za odpovedi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
31.10.20 20:49

@Adla608 jezkovi, nestraste 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 22:52

@LadyScar udelej si test, popripade zajdi na gyndu :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 22:53

@Berry77 dekuju za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie