Zpožděná menstruace

Anonymní
6.3.21 09:56

Menstruace I.

Dobrý den
Chci se poradit. Tento týden jsme měla mít menstruaci ale už mám zpoždění 3dny. Jediný co jsem měla bylo takové malé špineni ale menstruace nikde. Tak jsem tak přemýšlela zda nemůžu být těhotná ale nějaké extra příznaky toho nemám… Že bych měla chutě nebo bych měla nevolnosti. Je možné že je to touhle dobou jak je člověk ve stresu nebo to může být něčím jiným?
Už si nevím rady a nevím co mám dělat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
6.3.21 09:58

Ty neviš, že existujou těhotenské testy?

Příspěvek upraven 06.03.21 v 09:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
6.3.21 09:58

„Nevíš si rady“ a ještě sis ani neudělala test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
6.3.21 09:59

Co si udělat test? Taky jsem žádný tehotensky příznaky neměla, jen vynechanou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 10:00

Vím ale asi každý ví že jsou zavřené okresky a já žiju v obci takže do lékárny asi si ho hned koupit nepůjdu že?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 10:01
@JancaS84 píše:
Co si udělat test? Taky jsem žádný tehotensky příznaky neměla, jen vynechanou menstruaci.

A byla jste těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
1137
6.3.21 10:03
@Anonymní píše:
Vím ale asi každý ví že jsou zavřené okresky a já žiju v obci takže do lékárny asi si ho hned koupit nepůjdu že?

Na nákup můžeš do okresu ve kterém bydlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
6.3.21 10:04
@Anonymní píše:
Vím ale asi každý ví že jsou zavřené okresky a já žiju v obci takže do lékárny asi si ho hned koupit nepůjdu že?

Nemáte v tvym okrese lékárnu? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 10:07

Tak to jsem nevěděla… Mě už jednou od chytli policajti a řekli mi že nemůžu opustit svoji obec

• Citovat
  • Nahlásit
707
6.3.21 10:30

Kup si test a uvidíš. Do obchodu, lékárny atd. můžeš i mimo tvoji obec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
6.3.21 11:16
@Anonymní píše:
Tak to jsem nevěděla… Mě už jednou od chytli policajti a řekli mi že nemůžu opustit svoji obec

Do lékárny můžeš. Jestli jsi chtěla do vedlejší obce, která už patří do jiného okresu, tak se vydej jiným směrem. Navíc existují i eshopy, akorát to poštovné se jen u testů nevyplatí. Tehotenské testy se dají koupit i v drogérii nebo v některých supermarketech. Máš 3 dny zpoždění a nevíš si rady, to je úsměvné. :D Může se jednat o těhotenství a těhotenské příznaky jako nevolnosti a chutě se většinou objeví ještě později, až se v těle zvýší hladina hcg - těhotenského hormonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
6.3.21 11:44
@Anonymní píše:
Tak to jsem nevěděla… Mě už jednou od chytli policajti a řekli mi že nemůžu opustit svoji obec

Jestli jsi byla na prochazce, tak je to sice postaveny na hlavu, ale holt te vratili. Do lekarny muzes a pokud sepises cestne prohlaseni, tak do lekarny muzes i do jineho okresu. Tehotensky test bude prukaznejsi, nez nase nazory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
6.3.21 12:08
@Anonymní píše:
A byla jste těhotná?

Ano, 2×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
6.3.21 12:26

Chystáš ještě příspěvek Menstruace II? Že bych si počkala na pokračování :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.3.21 18:27

opožděná menstruace

Ahoj holky mám už spoždění asi měsíc nedostala jsem ms ani tenhle měsíc žádný chutě nemám je mi někdy špatně když se na jim něco někdy se mi mota hlava nezkoušela jsem ještě těhotenský test večer nemůžu spát musím si vzít vždicky prášek děkuji za každou radu a zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat