Menstruace která trvá již 9tý den

Anonymní
30.4.20 22:55

Menstruace která trvá již 9tý den

Ahoj holky, chci se vás zeptat, trápí mě jeden problém..

22.4. jsem měla dostat menstruaci, to se taky stalo, akorát tak že přišel nejdříve slabý růžový výtok po utření na WC, to bylo dopoledne, odpoledne už krev, sice nic moc ale přece jen, a to bylo tři dny tedy 22-24.4. a pak už jen hnědé špinění, vždy mě před a během menstruace bolí záda, břicho a prsa, prsa tentokrát ne.
Menstruaci mám vždy 7 dní, jenže teď už je to 9 dní a já ty dva dny mám prostě takové slabě červené až růžové špinění, a nevím co s tím, ano musím se přiznat, s partnerem máme nechránění pohlavní styk ale dáváme si pozor, první co mě napadlo bylo možné těhotenství, ale test byl negativní, necítím se nějak divně ani nic jiného, ale začínám mít strach z toho co to může být, bohužel můj Dr. Má dovolenou takže nevím co s tím..
Máte nějaká zkušenost?
Když vím že mi končí menstruace používám vložky, ale na těch většinou nic není, až tedy do doby než jdu čůrat a utřu se..
:zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17258
30.4.20 23:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se vás zeptat, trápí mě jeden problém..22.4. jsem měla dostat menstruaci, to se taky stalo, akorát tak že přišel nejdříve slabý růžový výtok po utření na WC, to bylo dopoledne, odpoledne už krev, sice nic moc ale přece jen, a to bylo tři dny tedy 22-24.4. a pak už jen hnědé špinění, vždy mě před a během menstruace bolí záda, břicho a prsa, prsa tentokrát ne.
Menstruaci mám vždy 7 dní, jenže teď už je to 9 dní a já ty dva dny mám prostě takové slabě červené až růžové špinění, a nevím co s tím, ano musím se přiznat, s partnerem máme nechránění pohlavní styk ale dáváme si pozor, první co mě napadlo bylo možné těhotenství, ale test byl negativní, necítím se nějak divně ani nic jiného, ale začínám mít strach z toho co to může být, bohužel můj Dr. Má dovolenou takže nevím co s tím..
Máte nějaká zkušenost?
Když vím že mi končí menstruace používám vložky, ale na těch většinou nic není, až tedy do doby než jdu čůrat a utřu se.. :zed:

Ahojky ja To měla teď taky jen teda o 3.tydny déle stejný příběh, vždy jen po utreni pak chvílu krvacela pak zase ne. V pondělí mě. doktorka nasadila, Norethistetom, mám ho brát 3.mesice.Ale vždy vysadit jak doberu, celé platí. Jen u toho nesmíš otěhotnět, chránit se. Treba ti doporučí jiné léky. Beru ho 2.denne.
A snažíme se o mimco, ale teď to nejde :zed:.Ji tyhle léky se berou, těsně než máš dostat menzes, a nechceš. abys je dostala na dovolený. ;), menzes mě to zastavilo a už ji nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 23:15

@Staninka30 děkuju, ale čím to může být, je možné že by u mě těhotenství bylo, protože jak jsem psala, mám s přítelem nechráněný pohlavní styk, ale už jsem si udělala několik testů a jsou negativní

• Citovat
  • Nahlásit
22348
30.4.20 23:25

O dva dny delší menzes není nic zvláštního. Nejsme stroje, abysme šlapaly podle hodinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat